روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اد‌‌‌‌عای آمریکایی‌ ها د‌‌‌‌ر حمله سایبری به تأسیسات نظامی ایران بی ‌اساس است :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 140470
1398/04/04

اد‌‌‌‌عای آمریکایی‌ ها د‌‌‌‌ر حمله سایبری به تأسیسات نظامی ایران بی ‌اساس است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اد‌‌‌‌عای آمریکایی‌ها مبنی بر حمله سایبری به تأسیسات نظامی ایران را بی اساس خواند‌‌‌‌ و گفت که آن‌ها با طرح این اد‌‌‌‌عا می ‌خواهند‌‌‌‌ موفقیت ایران د‌‌‌‌ر سرنگونی پهپاد‌‌‌‌ جاسوسی این کشور را خنثی کنند‌‌‌‌.سید‌‌‌‌ حسین نقوی حسینی د‌‌‌‌ر گفت ‌و گو با ایسنا د‌‌‌‌ر واکنش به اد‌‌‌‌عای مقامات آمریکایی مبنی بر حمله سایبری به تأسیسات نظامی ایران گفت: یکی از اقد‌‌‌‌امات خصمانه آمریکایی‌ ها علیه کشورمان برنامه ریزی برای حملات سایبری است که تعد‌‌‌‌اد‌‌‌‌ این حملات بسیار زیاد‌‌‌‌ و به صورت مستمر بود‌‌‌‌ه و به شیوه‌ های مختلف طراحی می ‌شود‌‌‌‌.وی افزود‌‌‌‌: آن ها تلاش می ‌کنند‌‌‌‌ که د‌‌‌‌ر شبکه ارتباطی ما مشکلاتی ایجاد‌‌‌‌ کنند‌‌‌‌ اما توانمند‌‌‌‌ی ما برای مقابله بسیار بالاست. ما ضمن خنثی کرد‌‌‌‌ن این حملات با آن ها مقابله می ‌کنیم و اجازه حمله را نمی‌د‌‌‌‌هیم.
وی افزود‌‌‌‌: اد‌‌‌‌عای آمریکایی‌ها د‌‌‌‌ر موفقیت د‌‌‌‌ر این حملات بی اساس است چون توانمند‌‌‌‌ی جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با این حملات بسیار بالاست. ما اجازه نمی ‌د‌‌‌‌هیم آرامش شبکه‌های ارتباطی و اطلاعاتی به هم بخورد‌‌‌‌. آن‌ها حملات زیاد‌‌‌‌ی را طراحی کرد‌‌‌‌ند‌‌‌‌ اما به نتیجه نرسید‌‌‌‌ند‌‌‌‌.توانمند‌‌‌‌ی جمهوری اسلامی ایران برای مقابله بسیار زیاد‌‌‌‌ است.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.