روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
هندباليست هاي كازرون در تهران به ميدان مي روند :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 191807
1399/07/02

هندباليست هاي كازرون در تهران به ميدان مي روند

دور رفت مسابقات لیگ برتر هندبال به میزبانی تهران و سالن شهید حاج قاسم سلیمانی انجام خواهد شد.
لیگ برتر هندبال مردان با ۱۲ تیم قرعه کشی شد و تيم هاي حاضر در مسابقات از جمله شهيد شاملي كازرون از ۱۹ تا ۲۴ مهر دور رفت مسابقات خود را در تهران برگزار مي كنند .به گزارش خبر نگار خبر جنوب به نقل از روابط عمومي فدراسيون هندبال جمهوري اسلامي ايران بعد از قرعه کشی تیم گچساران نیز مبلغ ورودی را واریز کرد اما احتمالا اسلام آباد غرب بدلیل نداشتن اسپانسر مالی انصراف خواهد داد. البته تیم اراک هم بعد از
قرعه کشی تصمیم گرفت به لیگ برتر اضافه شود که موفق به این امر نشد.
در نتیجه همچنان در لیگ برتر هندبال ۱۲ تیم حاضر هستند که در دو گروه مسابقه خواهند داد. لیگ برتر هندبال مردان از ۱۸ مهر استارت می‌خورد و دور رفت مسابقات به میزبانی تهران و سالن شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و در ۶ روز انجام می‌شود. تیم‌های گروه A روزهای ۱۹، ۲۱ و ۲۳ مهر ماه و تیم‌های گروه B روزهای ۲۰، ۲۲ و ۲۴ مهر بازی خواهند کرد.صنعت مس کرمان، نفت و گاز گچساران، فولاد مبارکه سپاهان، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، ستارگان دشتستان، فراز بام خائیز دهدشت، زغال سنگ طبس، ذوب آهن اصفهان، کیمیا کاشت کردستان، پرسپولیس بهبهان، پاس ناجا قم، پرواز هوانیروز تیم‌های حاضر در این دوره از لیگ برتر هندبال هستند.همه بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها باید قبل از ورود به مسابقات ۲ بار تست کرونا داده باشند و بعد از ورود به تهران نیز مجددا تست PCR گرفته خواهد شد. فدراسیون هندبال با پیگیری بسیار توانست مجوز برگزاری لیگ برتر را از ستاد مقابله با کرونا در ورزش بگیرد در نتیجه می خواهد در مسابقات لیگ برتر سخت‌گیری زیادی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشته باشد.
دور رفت مسابقات لیگ برتر هندبال از ۱۹ تا ۲۴ مهر برگزار می شود و مرحله بعد ۱۰ روز بعد انجام خواهد شد.
مراد کرمی رییس سازمان لیگ هندبال در این باره گفت: حضور گچساران قطعی شد اما اسلام آباد دو روزی هست که بحث دارد و می‌خواهد انصراف دهد. احتمالا لیگ با ۱۲ تیم برگزار شود. مسابقات دور رفت در ۶ روز از ۱۹ تا ۲۴ انجام خواهد شد. هر تیم سه بازی خواهد داشت. دور بعدی مسابقات نیز ۱۰ روز بعد انجام خواهد شد.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.