روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اخبار کوتاه از ایران :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197280
1399/09/05

اخبار کوتاه از ایران

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پیکان به خاطر برخی مشکلات از از بازیکنان این تیم خداحافظی کرد اما هنوز استعفای رسمی نداده است.
پس از درخواست باشگاه نفت مسجدسلیمان برای بخشش دو جلسه‌ای مجتبی حسینی، از سوی فدراسیون فوتبال با این درخواست موافقت شد تا سرمربی نفتی‌ها بتواند تیمش را در مقابل پرسپولیس همراهی کند.
محمد کشاورز سرمربی تیم فوتسال راگای تهران گفت:اگر تا امروز تکلیف لیگ برتر مشخص نشود تمرینات خود را تعطیل می‌کنیم.
سارا قمی یا "سارادونای" فوتبال زنان ایران و کاپیتان تیم ملی در حالی از تیم ملی خداحافظی کرد که یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان ایران در زمین مسابقه بود اما به گفته خودش باید در اوج می‌رفت.
حاج محمد خادم ازغدی پیشکسوت کشتی ایران، مربی سابق تیم ملی و پدر امیررضا و رسول خادم قهرمانان جهان و المپیک و روسای سابق فدراسیون کشتی به دیار باقی شتافت.
وکیل باشگاه پرسپولیس در پرونده محرومیت آل کثیر ابراز امیدواری کرد دادگاه عالی ورزش برای لغو محرومیت این بازیکن دستور موقت صادر کند.
محمد اسد مسجدی سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد که برگزاری لیگ برتر فوتسال و نیز پروتکل های بهداشتی رشته‌های اسکی و ژیمناستیک به منظور برگزاری مسابقات در این رشته ها، در انتظار تایید وزارت بهداشت است.
رییس انجمن جودو نابینایان و کم بینایان با اشاره به رفع مشکل حریف تمرینی جودوکاران پارالمپیکی، از آغاز اردوی جودوکاران از ۱۵ آذر در سالن جودوی مجموعه ورزشی آزادی تهران خبر داد.
پس از ماه ها کارشکنی مسئولان هیات کشتی مازندران در ندادن رضایتنامه محمد رمضانپور و علی سوادکوهی دو کشتی گیر استقلال جهت حضور در رقابت های لیگ کشتی، سرانجام احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال در نامه ای به علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی با اعتراض نسبت به غرض ورزی مسئولان هیات کشتی مازندران، خواستار صدور رضایتنامه این ۲ کشتی گیر از سوی کمیته انضباطی فدراسیون کشتی شد.
به نقل از فدراسیون بسکتبال، کمیته داوران و مسابقات، تاریخ و زمان برگزاری ۹ بازی معوقه لیگ برتر بسکتبال مردان ایران اعلام شد.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.