روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
قشقایی در شیراز و فجر در آستارا به‌دنبال پیروزی :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197404
1399/09/06

قشقایی در شیراز و فجر در آستارا به‌دنبال پیروزی

هفته دوم مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور روزیکشنبه ۹ آذرماه برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنگار خبر جنوب نمایندگان فوتبال فارس در مسابقات نیز پس از نتیجه نسبتاً مطلوب در هفته اول خود را آماده رقابت با آستارا و سیرجان می کنند.
در هفته دوم مسابقات تیم فجر شهید سپاسی با شهرداری آستارا مسابقه خواهد داشت که این دیدار روزیکشنبه ۹ آذرماه به دلیل عدم آمادگی زمین آستارا در رشت برگزار می شود. فجری ها که هفته اول را با یک تساوی از میدان خودی مقابل خوشه طلایی ساوه خارج شدند . علی رغم حاشیه ناخواسته به وجود آمده با درایت مدیریت باشگاه و کادرفنی توانستند بر مشکلات فائق آمده و نتیجه نسبتاً خوبی بگیرند.
زرد پوشان شیراز در بازی دوم مقابل شهرداری آستارا صف‌آرایی می‌کنند. شهرداری آستارا بازی هفته اول را با شاهین بوشهر صفر-صفر مساوی تمام کردند و فجر برای اولین پیروزی در لیگ گام در میدان آستارایی ها می گذارد.
تیم شهدای قشقایی شیراز در هفته دوم مسابقات روز یکشنبه ۹ آذرماه در شیراز میزبان آرمان گهر سیرجان است .قشقایی ها که در بازی اول ملوان بندر انزلی تیم ریشه‌دار شمالی را در خانه مغلوب کرده‌اند با روحیه بسیار خوب گام در میدان دوم مقابل سیرجانیها می‌گذارنند. میزبانی قشقایی ها هرچند بدون تماشاگر است .اما امیدواریم با گام مثبت صدا و سیمای مرکز فارس لااقل مجبور نباشیم از کانال تلویزیونی دیگران به بازی شیراز نگاه کنیم .امید است نمایندگان فارس در هفته دوم نیز شادی پیروزی دلچسب خود را به هواداران فوتبال استان هدیه دهند.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.