روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
رازهای جنجالی عروس خانم بریتانیایی :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197421
1399/09/06

رازهای جنجالی عروس خانم بریتانیایی

جزئیات صمیمانه‌ای که از طریق مقاله منتشر و به اشتراک گذاشته شده است با سیاست معمول اعضای خاندان سلطنتی انگلیس در تضاد است. «مگان مرکل» همسر شاهزداه «هری» نوه ملکه بریتانیا اعلام کرد که 4 ماه پیش و به شکلی ناخواسته جنینی را سقط کرده است.
مرکل در این باره نوشت: در حالی که فرزند اولم را در آغوش گرفتم، متوجه از دست دادن فرزند دومم شد.آرچی فرزند اول مگان و شاهزاده هری در 6 می سال 2019 به دنیا آمد.
مگان مرکل همسر شاهزاده هری نوه ملکه بریتانیا در ماه مارس 2020 در لندن- او در حدود 4 ماه پیش به صورت ناخواسته فرزندش را سقط کرده است. مگان و هری در سال گذشته از وظایف سلطنتی خود دست کشیده و از بریتانیا به کالیفرنیا آمریکا نقل مکان کردند. آنها با دو لقب سلطنتی «دوک و دوشس» ساسکس در بریتانیا شناخته می‌شدند.مگان برای نیویورک تایمز نوشت: «درد و از دست دادن، همگان را در سال 2020 به ستوه آورده است».مگان افزود: از دست دادن فرزند غم و اندوه غیرقابل تحمل دارد که بسیاری آن را تجربه کرده‌اند و صحبت زیادی از آن نمی‌کنند.وی تشریح کرد که چگونه او و همسرش در بیمارستان برای فرزند از دست رفته خود اشک می‌ریختند.مگان گفت: من و همسرم پس از تجربه دردناک از دست دادن فرزندمان فهمیدیم که در فضایی با حضور 100 زن، 10 تا 20 نفر از آنها از سقط ناگهانی و ناخواسته فرزند (متولد نشده) رنج می‌برند.وی در متن خود نوشته است: با وجود اشتراک این درد گفت‌و‌گو در این باره همچنان تابو باقی مانده و مملو از شرم
(غیر قابل توجیه) است و به تداوم چرخه عزاداری انفرادی منجر می‌شود.عروس خانواده سلطنتی بریتانیا در ادامه نوشت: برخی شجاعانه داستان‌های خود را به اشتراک می‌گذارند و می‌دانند وقتی یک نفر حقیقت را بگوید این مجوز را می‌دهد تا همان کار را دنبال کنیم.رویترز در این باره نوشت: جزئیات صمیمانه‌ای که از طریق مقاله منتشر و به اشتراک گذاشته شده است با سیاست معمول اعضای خاندان سلطنتی انگلیس در تضاد است و آنها تقریبا هیچ چیزی در باره زندگی شخصی خود را فاش نمی‌کنند.
ملکه الیزابت مادربزرگ هری در طول سلطنت 68 ساله خود تقریبا در هیچ مصاحبه، مقاله، یا رسانه‌ای درباره جزئیات و مسائل خانوادگی مانند به دنیا آمدن فرزندانش صحبت نکرده است.
شاهزاده ویلیام برادر بزرگتر شاهزاده هری و همسرش «کیت» پس از تولد هر کدام از سه فرزندنش در برابر دوربین خبرنگاران در جایی خارج از بیمارستان ایستاد و پس از تولد آنها را نمایش داد.
با این حال و علی رغم شور و هیجان رسانه‌ای ویلیام و کیت چیزی در مورد اسرار خانه ، زندگی و تولد فرزندان خود فاش نکردند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.