روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اخبار کوتاه از ایران :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 201885
1399/10/23

اخبار کوتاه از ایران

لیگ برتر فوتسال زنان از ۲۶ دی ماه از ساعت ۱۱در دو گروه برگزار می‌شود. بر این اساس سازمان لیگ برنامه هفته اول مسابقات را اعلام کرده که پویندگان فجر شیراز با مس کرمان دیدار می کند و پارس آرا شیراز به مصاف پالایش نفت آبادان خواهد رفت.

حمیدرضا خدمتکاری، از بازیکنان سابق تیم ملی جوانان ایران که سابقه بازی در تیم های فجر سپاسی، نفت آبادان و آلومینیوم هرمزگان را دارد، بامداد دیروز (دوشنبه) در یک سانحه رانندگی، جان خود را از دست داد.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، کمپ بین‌المللی تیم‌های ملی کوراش در بجنورد با حضور امیر صدقی رئیس فدارسیون ووشوی ایران افتتاح شد و مورد بهره برداری رسمی قرار گرفت.

«شیما صفایی» نوجوان ۱۶ ساله همدانی به همراه «ندا شهسواری، نوشاد و نیما عالمیان» در مسابقات انتخابی المپیک در منطقه آسیای میانه حضور خواهد داشت و اگر بتواند سهمیه المپیک را کسب کند، جوان‌ترین بازیکن پینگ پنگ ایران در تاریخ مسابقات المپیک خواهد شد.

نیم فصل لیگ برتر قایقرانی روئینگ با قهرمانی باشگاه دانشگاه آزاد به پایان رسید.

به نقل از فارس، هفته نخست رقابت‌های لیگ اسکی صحرانوردی با برگزاری مسابقه اسپرینت ۱٢۰۰ متر در پیست اسکی شهید قوطاسلو دنبال شد و در روز نخست سید ستار صید در بخش مردان و سمانه بیرامی‌باهر در بخش بانوان عناوین نخست را به خود اختصاص دادند.

پوریا یلی، ملی‌پوش تیم شهرداری ارومیه با کسب 33 پوئن در دیدار با شهداب یزد، عنوان امتیازآورترین بازیکن هفته نوزدهم لیگ برتر را به دست آورد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.