روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
پویش تامین تبلت برای ۱۲هزار دانش آموز نیازمند در هرمزگان به راه افتاد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 201937
1399/10/24

پویش تامین تبلت برای ۱۲هزار دانش آموز نیازمند در هرمزگان به راه افتاد

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: با شیوع ویروس کرونا و نیاز دانش آموزان به آموزش‌های مجازی، پویش مردمی برای تامین تبلت ۱۲ هزار دانش آموز کم بضاعت در سطح استان به راه افتاده است.
ایرج بیت اللهی با اعلام این خبر به رسانه‌ها افزود: تاکنون در قالب این پویش بیش از یک هزار و ۴۰۰ تبلت توسط نهادها، خیران و دستگاه‌های حمایتی بین دانش آموزان نیازمند هرمزگان توزیع شده است.
وی با اشاره به مشارکت شرکت‌ها، صنایع و بخش خصوصی در طرح تامین تبلت بیان داشت: همچنین مبلغ ۱۰ میلیارد ریال توسط شرکت پالایش نفت بندرعباس و یک میلیارد ریال توسط اتاق بازرگانی جهت خرید تبلت برای دانش آموزان به حساب آموزش و پرورش هرمزگان واریز شده است.
مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان اظهارداشت: با استفاده از این منابع ، مقدمات و نحوه چگونگی خرید تبلت، در حال انجام است تا بتوانیم همه دانش آموزان نیازمند را تحت پوشش این طرح فراگیر قرار دهیم. بیت الهی اضافه کرد: ۴۵۱ تبلت برای دانش آموزان دارای نیازهای ویژه نیاز داریم که در تفاهم نامه با وزارت آموزش و پرورش، تاکنون هزینه خرید ۲۲۶ تبلت از سوی وزارت واریز شده و تامین ۲۲۵ تبلت دیگر نیز بر عهده استان هرمزگان است.وی خاطرنشان کرد: تامین تبلت برای استفاده دانش آموزانی است که در منطقه سکونت خود به اینترنت دسترسی دارند و با برخورداری از ابزار هوشمند می‌توانند از امکان آموزش مجازی بهره مند شوند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.