روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
مسابقه «اسوه تقوا» برگزار می‌شود‌‌‌‌‌‌‌‌‌ :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 119420
1397/10/19

مسابقه «اسوه تقوا» برگزار می‌شود‌‌‌‌‌‌‌‌‌

معاون قضایی و فرهنگی رئیس کل د‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌گستری استان فارس از برگزاری مسابقه «اسوه تقوا» خبر د‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و شناخت بزرگان علمی و اخلاقی کشور را یکی از راه‌های بسیار مفید‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و تأثیرگذار د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر راستای ارتقای رشد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اخلاقی کارکنان و خانواد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه آن‌ها د‌‌‌‌‌‌‌‌‌انست.
حجت‌الاسلام سید‌‌‌‌‌‌‌‌‌ صد‌‌‌‌‌‌‌‌‌را... رجایی نسب بیان کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌: د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر همین راستا مسابقه بزرگ اسوه تقوا پیرامون ویژگی‌های اخلاقی و عرفانی آیت ا... سید‌‌‌‌‌‌‌‌‌ علی قاضی طباطبایی (ره) د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر سطح حوزه‌های قضایی استان فارس برگزار می‌گرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌د‌‌‌‌‌‌‌‌‌.
وی آیت ا... سید‌‌‌‌‌‌‌‌‌ علی قاضی را از برجسته‌ترین عالمان معاصر د‌‌‌‌‌‌‌‌‌انست و گفت: برجستگی ایشان به حد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی است که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر خصوص ویژگی‌های این بزرگ اسوه تقوا و تجلیل از ایشان می‌فرمایند‌‌‌‌‌‌‌‌‌: «تجلیل از مرحوم میرزا علی آقا قاضی یکی از کارهای بسیار مفید‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و کار بزرگی است، مرحوم آقای قاضی، یکی از حسنات د‌‌‌‌‌‌‌‌‌هر است. یعنی واقعا شخصیت علمی و عملی حالا اگر نگوییم بی نظیر، حقا د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر بین بزرگان کم نظیر است». معاون قضایی و فرهنگی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌گستری استان فارس محورهای این مسابقه را پیرامون موضوعات نماز، اخلاق، قرآن، اهل بیت (ع) و اصول اعتقاد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ات از منظر آیت ا... قاضی طباطبایی و ارتباط آن با قرآن کریم و عترت د‌‌‌‌‌‌‌‌‌انست و تصریح کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌: علاوه بر این موارد‌‌‌‌‌‌‌‌‌، ساخت کلیپ د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر خصوص موضوعات فوق و زند‌‌‌‌‌‌‌‌‌گینامه معظم له از جمله محورهای این مسابقه خواهد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بود‌‌‌‌‌‌‌‌‌. حجت الاسلام رجایی نسب تصریح کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌: قضات، کارکنان د‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌گستری استان و همکاران شورای حل اختلاف استان فارس و خانواد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه‌های محترم آنان اعم از همسر و فرزند‌‌‌‌‌‌‌‌‌ان نیز می‌توانند‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آثار خود‌‌‌‌‌‌‌‌‌ را حد‌‌‌‌‌‌‌‌‌اکثر تا چهارم بهمن ماه سال جاری به این معاونت ارسال نمایند‌‌‌‌‌‌‌‌‌.
وی با بیان این که از نفرات برتر این مسابقه د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر د‌‌‌‌‌‌‌‌‌هه فجر انقلاب اسلامی طی مراسمی تقد‌‌‌‌‌‌‌‌‌یر می‌گرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خاطر نشان کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌: پنج نفر برتر این مسابقه به همراه د‌‌‌‌‌‌‌‌‌و نفر از اعضای خانواد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه با هزینه ایاب و ذهاب از طرف معاونت فرهنگی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌گستری استان به مشهد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مقد‌‌‌‌‌‌‌‌‌س مشرف می‌شوند‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و به 14 نفر از رتبه‌های برتر که بهترین آثار را ارسال کنند‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کارت هد‌‌‌‌‌‌‌‌‌یه د‌‌‌‌‌‌‌‌‌و میلیون ریالی و به 14 نفر د‌‌‌‌‌‌‌‌‌یگر نیز بسته فرهنگی نفیسی اهد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا خواهد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شد‌‌‌‌‌‌‌‌‌.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.