روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
در این سامانه خود را روان شناسی کنید :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 174734
1399/01/13

در این سامانه خود را روان شناسی کنید

مدیر کل بهزیستی استان البرز با اشاره به تاثیرات روانی ویروس کرونا در جامعه و اقشار مختلف گفت: شیوع بیماری کرونا سبب ایجاد برخی علائم استرس، نا امنی، اضطراب و ترس در بین اقشار مختلف جامعه شده است و تبعات این بیماری در ابعاد مختلف می ‌تواند برای جامعه بسیار زیاد و آسیب زننده باشد.اسدا... حیدری ادامه داد: معاونت پیشگیری سازمان بهزیستی با راه‌ اندازی سامانه خود ارزیابی روان شناختی در بحران ویروس کرونا در نظر دارد تا به صورت هوشمند افراد جامعه را در این شرایط بحرانی از نظر وضعیت روان شناختی، غربالگری نماید و توصیه های لازم را به هموطنان بزرگوار ارائه دهد.وی افزود: این سامانه با هدف تدوین محتوای مناسب متناسب با وضعیت سلامت روان افراد، غربالگری صحیح و مبتنی بر شواهد علمی، ارائه توصیه های کارشناسی و علمی روان شناختی و پیشگیری از آسیب های روانی اجتماعی ناشی از بحران ویروس کرونا راه ‌اندازی شده است.
حیدری در ادامه گفت: نتایج نمایش داده شده و توصیه های ارائه شده در این سامانه، بر اساس پاسخ دهی افراد به سئوالات پرسشنامه استرس، افسردگی و اضطراب می باشد و جایگزین مداخلات و مصاحبه های تخصصی نمی گردد.
مدیر کل بهزیستی استان در پایان گفت: هموطنان عزیز می ‌توانند برای مشاهده و استفاده از این سامانه به آدرس CORONA.BEHZISTI.IR
مراجعه نمایید.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.