روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
شربیانی: چرخه انتخابی تیم ملی می تواند باعث افزایش انگیزه کشتی گیران شود :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 180623
1399/03/06

شربیانی: چرخه انتخابی تیم ملی می تواند باعث افزایش انگیزه کشتی گیران شود

فرنگی کار اسبق ایران با تاکید بر اینکه قانون چرخه انتخابی تیم ملی می تواند باعث افزایش انگیزه کشتی گیران در سراسر کشور شود، گفت: باید در مواردی نیز برای انتخاب بهتر دست سرمربیان تیم ملی باز گذاشته شود چرا که ممکن است مثلا نفر سوم انتخابی بتواند نتایج بهتری در رقابت های جهانی بگیرد.
مهدی شربیانی درباره ارزیابی خود از طرح جدید انتخابی تیم های ملی کشتی تحت عنوان«چرخه انتخابی» اظهار کرد: فدراسیون های مختلف از جمله در دوره قبل، همیشه برای انتخاب ملی پوشان روش هایی را در نظر گرفتند و آن را اعمال کردند تا بتوانند بهترین نتایج را با استفاده حداکثری از پتانسیلی که داشتند، ببرند. نمی توانیم بگوییم که هیچ گاه انتخابی برای انتخاب ملی پوشان اجرا نشده اما این روش ها بیشتر اوقات با نظرات سرمربیان تیم های ملی نیز همراه بوده است.
فرنگی کار سابق سنگین وزن ایران و دارنده مدال های نقره جوانان جهان ۱۹۹۸، طلای جوانان آسیا ۱۹۹۸ و برنز بزرگسالان آسیا۱۹۹۹، افزود: طرحی که از سوی فدراسیون کشتی ارائه شده قطعا طرح خوبی است و باعث افزایش انگیزه و تلاش تمامی کشتی گیران در سراسر کشور می شود، چرا که با این قانون همه می‌دانند برای رسیدن به تیم ملی می توانند تلاش کنند و با توجه به شرایطی که دارند از مراحل مختلف وارد این چرخه می‌شوند
تا کشتی بگیرند.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.