روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
در جست‌وجوی راز درخشش ناگهانی باشو :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 180633
1399/03/06

در جست‌وجوی راز درخشش ناگهانی باشو

مهدی در ۲۱ سالگی اتفاقات ریز و درشتی را تجربه و سبک جدیدی از حواشی بین سلبریتی‌ها را به نام خود ثبت کرده است.
نام مهدی قائدی مهاجم بوشهری آبی های تهران اولین بار چهار سال پیش روی زبان‌ها افتاد، با همان استعاره خاص ایرانی برای اشاره به کیفیت و اعجوبه بودن یک بازیکن تکنیکی یاد می‌شود: “این بچه تو زمین خاکی و تو یه دستمال کاغذی ۴ نفر رو دریبل می‌زنه!”
باشو اما در روزهایی که صحبت‌هایی درباره پرسپولیسی شدنش نیز مطرح بود با طی کردن یک مذاکره طولانی مدت در نهایت با امضای پدرش به عضویت استقلال درآمد چرا که با توجه به اینکه به سن قانونی نرسیده بود شخصا قادر به امضای قرارداد نبود.
در روزهایی که هواداران استقلال تنها خاطراتی از تکنیک ویرانگر ستاره‌های سابق خود همچون جعفر مختاری‌فر، رضا احدی و عبدالعلی چنگیز را بیشتر شنیده بودند و با امکانات آن دوران تصویر واضحی از آن در ذهن نداشتند، قائدی قرار بود تمام این خاطرات را بار دیگر برای آنها بازسازی کند اما...
دوران ستاره شدن مهدی قائدی با یک سکته همراه بوده اما به نظر می‌رسد راز روزهای خوب و درخشش او را باید از تحمل سختی همین روزها یافت . چقدر خوب که سرنوشت به او لبخند زده و با وجود آن حادثه تراژدیک خیلی زود او را به قاب بازگردانده است.
قائدی بعد از آن تصادف پر حرف و حدیث بازگشت و حاشیه‌ها را یکی پس از دیگری دریبل زده و این روزها با کمترین سوتی ممکن دنبال سرنوشت جدیدی است که شاید او را به اتفاقات مثبتی نیز نزدیک کند.
شماره ۱۰ استقلال با استراماچونی یک رستاخیز فنی بزرگ داشت که در‌ ادامه حتی یک تنه نزدیک به تار و مار پرسپولیس در دربی آخر شده بود. تغییر سبک زندگی‌اش که اکنون با زندگی مشترک مصادف شده شاید در آینده کاری کند که هیچ کس خاطرات گذشته‌اش را به خاطر نیاورد.
این روزها مهدی قائدی پسرک بازیگوشی که فارغ از دنیای ستاره‌ها در آپارتمان نه چندان قابل اعتنایش در شمال شهر درس خط کشیدن روی حاشیه‌ها را مرور می‌کند و می‌داند اگر شانس دوباره ای به دست آورده نباید آن را در سرعت بالای دوباره، دایرکتی نابهنگام یا انتخاب‌های نادرست هرز دهد.
قائدی ساعاتی از روز را با پسرانی تقریبا هم سن و سال خود و شاید پایین‌تر در حیاط کوچک خانه به تنیس فوتبال مشغول است و البته دوستانش کاملا عشق می‌کنند که با ستاره آخرین دربی مشغول بازی هستند. حرکات آکروباتیک او روی تور تنیس، نشان از آمادگی هرز رفته او در روزهای تعطیلی فوتبال به واسطه کرونا می‌داد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.