روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
با يك رأي مطمئن نامزد‌‌ ریاست مجلس هستم :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 180733
1399/03/06

با يك رأي مطمئن نامزد‌‌ ریاست مجلس هستم

سید علی اصغر تقویان سادات- «خبرجنوب»/ نماینده مردم کازرون و کوهچنار در مجلس شورای اسلامی گفت: با يك رای مطمئن و به صورت مستقل نامزد ریاست مجلس شورای اسلامی هستم .
فریدون عباسی در گفت و گو با «خبرجنوب» اظهار داشت: از طریق حمایت های مردمی، نماینده مجلس شده ‌ام و نماینده تمام سلایق سیاسی و جناحی که در چارچوب نظام قرار دارند و در این چارچوب کار می کنند هستم.
وی افزود: به جریان خاصی تعلق ندارم و به صورت مستقل نامزدی خود را برای ریاست مجلس اعلام کرده‌ام و با پشتوانه علمی اجرایی قانون گرایی و قانونگذاری به این میدان پا گذاشته ام و ان شاء ا... برنامه‌ های خود را به مجلس و مردم عرضه خواهم کرد .
وی در ادامه به میزان شانس خود برای احراز پست ریاست مجلس شورای اسلامی اشاره و تاکید کرد: بر اساس محاسبات و رایزنی ها و مذاکرات انجام شده با رای مطمئنی برای نامزدی مجلس آمادگی خود را اعلام کرده ام و به صورت مستقل در این عرصه رقابت خواهم کرد .
عباسی به ایده و نظریه خود مبنی بر ایجاد تمدن نوین اسلامی اشاره و تاکید کرد: به دنبال ایجاد تمدن نوین اسلامی هستم و چشم اندازی با این تفکر برای مجلس شورای اسلامی دارم.
وی از جمله اهداف تمدن نوین اسلامی را توجه به معیشت و رفاه عنوان و خاطرنشان کرد: برای نیل به این مهم در مجلس بایستی قوانینی تدوین شود که زندگی مردم را تسهیل و شرایط رفاهی را برای آنان فراهم کند.
این نماینده مجلس یکی دیگر از مولفه های تمدن نوین اسلامی را فرهنگسازی در عرصه‌ های مختلف اقتصادی عمرانی اجتماعی سیاسی فرهنگی و هنری و موازی با مقوله رفاهی و معیشتی مردم دانست و بیان داشت: اگر در عرصه های موصوف تمدن سازی شود و آن را تعالی بدهیم می توانیم این ایده را در مجلس به عنوان یک نهاد کلان نهادینه کنیم و با افق وسیع تری به آن نگاه کنیم .
عباسی این را هم گفت که رسیدگی به حوزه انتخابیه و نظارت بر امور و انسجام بخشیدن به حوزه انتخابی جزو ذاتی وظیفه نمایندگان مجلس است و وکلای مردم بر اساس وعده های انتخاباتی خود باید به خواسته های مردم که عمدتا مربوط به وضع معیشتی، اشتغال و بیکاری جوانان هست جامه عمل بپوشانند .
نماینده مردم کازرون و کوهچنار به ضرورت حضورچهره های مطرح و توانمند استان فارس و جنوب کشور در بدنه کلان مدیریتی کشور هم گریزی زد و گفت: باید بستر حضور نیروهای توانمند وبا ظرفیت بالا از جنوب کشور و استان فارس در سطوح عالی مدیریتی فراهم شود.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.