روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
تماشای دورا دور برج های رؤیایی طبری ما هیچ ! ما نگاه :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 184049
1399/04/11

تماشای دورا دور برج های رؤیایی طبری ما هیچ ! ما نگاه

با دستگیری رسول دانیال زاده توسط نیروهای اطلاعات سپاه، پرونده یکی از بزرگ ترین فسادهای مالی تاریخ ایران وارد مرحله جدیدی شده است. او که پیش تر یک بار دستگیر و با اعمال نفوذ برخی مسئولان ارشد وقت دستگاه قضایی، از زندان بیرون آمده و به آلمان رفته بود، روز گذشته به ایران برگردانده و دستگیر شد. دانیال زاده هر چند به سلطان فولاد شهرت داشت ولی معروفیت عمومی اش، بیشتر به خاطر 2 برجی بود که در شمال تهران ساخته بود؛ برج روما رزیدنس و برج فلورا.
اینک اما با دستگیری دانیال زاده اعلام شده است که او چهار هزار میلیارد تومان بدهی بانکی دارد و از این رو، منابع تأمین ساخت این برج در هاله ای از ابهام قرار دارد. نکته جالب توجه اینجاست که اکبر طبری - از مسئولان بلند پایه قوه قضائیه در دوران ریاست آملی لاریجانی - نیز در این برج لاکچری سکونت دارد و گفته می شود آن را به عنوان رشوه از دانیال زاده گرفته است، که طبری اینک در زندان است.
به این بهانه نگاهی می کنیم به این برج و باید منتظر بمانیم تا مشخص شود در فرآیند دادرسی، درباره این برج چه حکمی صادر خواهد شد؟
برجی رؤیایی با آینده ای مبهم
روما رزیدنس یک برج 15 طبقه مدرن است که کوچک ترین واحد آن،350 متر مربع است. در طبقات اول تا پنجم برج واحدهای 350 الی 400 متری دارد. طبقات 6 تا 13 نیز 400 و 600 متری هستند. واحدهای طبقات 14 و 15 نیز 926 متری اند.
اما بزرگ ترین واحد این برج نیز پنت هاوس 1400 متری است که به صورت دوبلکس طراحی شده است. در برخی واحدها علاوه بر اتاق های متعارف، اتاق کار، سوئیت ویژه مهمان، اتاق کودک نیز تعبیه شده است.
فضاهای سبز و آب‌نماهای خاص، استخر، جکوزی، سونا، سالن اجتماعات، سینما، باشگاه، لابی مجلل 1000 متری، فضاهای تجاری لاکچری، گچ بری ها و پتینه کاری های هنری، سیستم های موسیقیایی، فضاهای عمومی که کاخ ورسای فرانسه را تداعی می کنند، سالن بیلیارد، سالن ایروبیک، فضای جلسات و قراردادها، سالن انتظار، کنترلرهای هوشمند، استخر درون واحدها، کارواش و ... از جمله امکانات این برج هستند. در آشپزخانه واحدهای مسکونی برج روما رزیدنس از مدرن ترین تجهیزات از جمله اجاق گاز، فر، مایکروفر، کافی میکر و ماشین ظرفشویی از برند میله (Miele) آلمان و همچنین یخچال و فریزر از برند نف (NEFF) آلمان استفاده شده است.
برج فلورا رزیدنس
پروژه برج فلورا رزیدنس یکی از برج های مارک دار و شاخص منطقه فرمانیه است که توسط یکی از طراحان بنام منطقه طراحی و توسط سازندگان مشهور اجرا شده است.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.