روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
نجابت: دندان پوسیده را باید کشید :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 184052
1399/04/11

نجابت: دندان پوسیده را باید کشید

نماینده مردم شیراز با اشاره به دلایل رد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران اظهار کرد: باید به نامه‌ ای که در ۱۰ خرداد خطاب به رئیس شعبه ۱۲ نوشتیم اشاره کنم. نامه ما مشخص بود. ما دلایلی چون رانت خواری، کسب منافع اقتصادی و اعمال نفوذ شبکه‌ ها از طرق مختلف در دستگاه‌ های دولتی، شرکت‌ ها و بخش خصوصی را مطرح کردیم، پس عناوین مشخص است.
روح ا... نجابت ادامه داد: آدرس غلط نباید به شما دهند و بگویند که مسئله سیاسی یا قومیتی است. این موضوعات انحراف از واقعیت موضوع است. به ادعاهای ما نه در شعبه به درستی رسیدگی شد و نه در کمیسیون تحقیق و من از نزدیک شاهد بودم. من خودم عضو شعبه ۱۲ بودم و دیدم.
وی گفت: این که چرا موضوع اعتبارنامه جدی است، باید بگویم که موضوع روال قانونی خود را طی می ‌کند ولی تنها اولویت مجلس یازدهم نیست. بحث خودرو، مسکن و موضوعات معیشتی مردم مورد رسیدگی نمایندگان در مجلس است.
نجابت افزود: باید ابتدای کار، دندان پوسیده را بکشیم. اگر یک بخش از بدن آلوده باشد، باقی را آلوده می ‌کند. توجیه نبود منابع بهتر از تبعیض است. مردم دغدغه دارند و باید به آن پرداخت.
وی عنوان کرد: آقای کامران نامه‌ ای در سال ۹۶ در مورد بودجه ۹۷ به رئیس مجلس نوشتند و بودجه را دارای ۳۲ هزار میلیارد خطا دانسته‌ اند. این نامه موجود است.
نجابت تاکید کرد: ما ادعایمان این است که سینه را سپر کرده ایم. فرمان ۸ ماده ‌ای امام خمینی (ره) و سخنان رهبری در دیدار با نمایندگان برای ما حجت است. باید با فساد مقابله کنیم. نمایندگان در مجلس این موضوعات را در نظر دارند.وی افزود: ما باید بپذیریم که در قوای سه گانه عزمی برای مقابله با فساد باشد. من استناد به فرمان ۸ ماده ‌ای امام راحل و تاکید ایشان به مبارزه به فساد می‌ کنم.این نماینده مجلس اظهار داشت: تسامح برای ما پذیرفتی نیست. اگر فردی فاسد است، باید برود. مجلسی که امید را برای مردم ایجاد و آن را زنده کرده است، نباید با حضور افرادی در آن به بی راهه برود.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.