روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
ابلاغ 5 هزار میلیارد ریال اعتباربرای پروژه‌های عمرانی 5 سال پیش در فارس :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 184925
1399/04/20

ابلاغ 5 هزار میلیارد ریال اعتباربرای پروژه‌های عمرانی 5 سال پیش در فارس

«خبرجنوب»/ برای تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام دولت درفارس به ویژه پروژه‌هایی که تا پایان سال جاری قابلیت افتتاح دارند، 5000 میلیارد ریال اعتبار از محل منابع عمومی بودجه در شرف ابلاغ به فارس قرار دارد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس، درجلسه ای که با حضور ابراهیم عزیزی و جعفر قادری نمایندگان مردم شیراز و زرقان برگزار شد با بیان مطلب فوق افزود: این اعتبارات در زمینه آبرسانی به شهرهای استان، تصفیه خانه‌های آب و ایجاد تاسیسات فاضلاب، تکمیل بیمارستان‌های نیمه‌تمام، مجموعه‌های ورزشی و آزاد راه شیراز-اصفهان، بزرگراه‌ها و راه‌های اصلی در حال احداث و احیای تالاب‌های استان است.
به گفته حسن نوروزی، با ابلاغ اعتبارات فوق، بخش مهمی از پروژه‌هایی که در سفر کاروان تدبیر و امید به فارس در سال 1394 مصوب گردیده بود به مرحله بهره‌برداری خواهند رسید.
وی ادامه داد: به علاوه اینکه از مجموع 30 هزار و 295 میلیارد ریال اعتبار عمرانی ابلاغی فارس در سال جاری معادل 15 درصد آن به مبلغ 15 هزار و 448 میلیارد ریال تاکنون تخصیص یافته است.
نوروزی تاکید کرد: این میزان تخصیص اعتبار که درسه ماهه اول سال جاری محقق شده است حکایت از آن دارد که با وجود محدودیت‌های موجود در وصول منابع بودجه، تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام عمرانی به ویژه پروژه‌های مهم و با پیشرفت فیزیکی بالا ازاولویت های مهم دولت است.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.