روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
نوستالژی دهه شصتی‌ها به برنامه کودک برمی‌گردد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 187131
1399/05/12

نوستالژی دهه شصتی‌ها به برنامه کودک برمی‌گردد

گیتی خامنه مجری برنامه کودک و نوجوان در دهه شصت برای اجرای برنامه «دست کی بالا» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو، دوباره به تلویزیون برمی گردد.
مخاطبان خردسال و کودک رسانه ملی به زودی شاهد برنامه ‌ای جدید با نام «دست کی بالا» از تولیدات گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما خواهند بود که در آن گیتی خامنه، مجری نام آشنا همراه با بازیگران و شخصیت ‌های عروسکی جذاب به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
این مجموعه برنامه به تهیه کنندگی سید محسن مناجاتی و کارگردانی زهرا حق جو تولید شده و با توجه به مخاطب خردسال این برنامه بخش ‌های جذابی از جمله نمایش ‌های کوتاه، موسیقی و کلیپ، مسابقه و بازی، بخش ویژه قصه گویی و ... طراحی شده است.
دو شخصیت عروسکی به نام ‌های توتک و زاغک نیز در ماجرا‌های جالب «دست کی بالا» حضور خواهند داشت.
با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم در خانه ماندنِ کودکان، این برنامه قصد دارد اوقاتی شاد و مفرح همراه با ذکر نکاتی مفید برای کودکان ایجاد کند.
صداپیشه ‌های برنامه فرزاد شیر محمدی و نازنین حقیری هستند همچنین عروسک گردانی زاغک را احمد آکشته و تن پوش توتک را ناصراحمدی فر بر عهده دارند.
«دست کی بالا» از یکشنبه ۱۹ مرداد، هر هفته روز‌های فرد ساعت ۱۵ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.
گیتی خامنه به مدت ۱۵ سال در سازمان صدا و سیما به فعالیت پرداخت و سپس به خارج از ایران رفت. او همچنین مقطعی در یکی از مدارس کالیفرنیای شمالی به تدریس هنر و زبان فارسی پرداخت.
در فروردین ۱۳۹۵ بود که گیتی خامنه پس از نزدیک به ۲۰ سال، دوباره به حیطه مجریگری کودک بازگشت و این بار مجری میان‌ برنامه‌ های شبکه پویا شد.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.