روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
مرد خشمـگین در یک قدمی محـاکمـه :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 187218
1399/05/13

مرد خشمـگین در یک قدمی محـاکمـه

قرار مجرمیت پرونده مرد خشمگین که اعضای خانواده اش را در مهر به رگبار بسته بود صادر شد.
به گزارش «خبرجنوب»، اواسط مهرماه سال گذشته مردي خشمگین بر سر زمین با اسلحه شکاری اعضای خانواده‌اش را به قتل رساند و متواری شد. سه برادر از اهالی روستای غلام آباد شهرستان مهر دراستان فارس به همراه همسر و دختر یکی از برادرها برای تعیین قیمت یک قطعه زمین در محل حاضر شده بودند.
آنها بر سر قیمت این زمین اختلاف داشتند و از کارشناس رسمی دادگستری برای قیمت‌گذاری دعوت کرده بودند.
کارشناس رأس ساعت در محل حضور یافت و پس از تعیین قیمت سوار بر خودرواش شد و این خانواده را ترک کرد. اما یکی از برادرها که هنوز قانع نشده بود شروع به اعتراض کرد که درگیری بین آنها بالا گرفت. در همین کشمکش‌ها مرد 42 ساله به سمت خودرویش رفت و با برداشتن سلاح شکاری دو برادر خود و همسر و برادرزاده‌اش را به قتل رساند و فرار کرد.
روستای غلام آباد یکی از آبادی‌های کم جمعیت در جنوب استان فارس و نزدیک به استان هرمزگان است که خانوارهای انگشت شمار آن همه با هم نسبت فامیلی دارند.
گزارش این جنایت توسط یکی از اهالی که در نزدیکی محل جنایت شاهد ماجرا بود به پلیس اعلام شد. با حضور مأموران، اجساد دو زن و دو مرد شناسایی و به پزشکی قانونی انتقال یافتند. در تحقیقات اولیه مشخص شد قاتل با مقتولان بر سر یک قطعه زمین اختلاف داشته و به همین خاطر دست به جنایت زده است.
متهم شناسایی و تحقیقات برای دستگیری او آغاز شد. در حالی که چند روز از وقوع این جنایت هولناک می گذشت ماموران توانستند خودرو و اسلحه بکار رفته در این جنایت خانوادگی را پیدا کنند.
با انجام اقدامات گسترده پلیسی ماموران سرنخ‌هایی از متهم به قتل به دست آورده و توانستند مخفیگاه وی را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.متهم در بازجویی ها به قتل اعتراف کرد و مدعی شد به دلیل اختلاف بر سر ملک دست به این جنایت زده است. در ادامه تحقیقات متهم صحنه جنایت را بازسازی کرد. سپس برای متهم قرار مجرمیت صادر شد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.