روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اعترافـات زنی که با شـال دخـترش را کـشت :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 187219
1399/05/13

اعترافـات زنی که با شـال دخـترش را کـشت

پرونده زنی که متهم به قتل عمدی دختر 21 ساله خود در فسا است وارد مرحله تازه ای شد.
به گزارش «خبرجنوب»، عامل این حادثه پس از کشتن دختر 21 ساله اش طی تماس تلفنی با ماموران آنها را در جریان قرار داد و در حالی که گریه و زاری می کرد پرده از این جنایت هولناک برداشت.
جنایتی که چند روز قبل در یکی از محلات شهرستان فسا اتفاق افتاد.ماموران کلانتری شهرستان فسا از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از وقوع یک قتل خانوادگی مطلع و بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند. با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد، دختر21 ساله ای به قتل رسیده است. مقتول در حالی به قتل رسیده بود که شواهد نشان می داد وی خفه شده است. در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد، مادر این دختر پس از ارتکاب به این جنایت گوشه ای نشسته و در نهایت طی تماس تلفنی ماموران را در جریان قرار داده است با حضور به موقع ماموران وی دستگیر شد.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد، تیم جنایی به سراغ مادر دختر به قتل رسیده می رود. این مادر قاتل در بازجویی های اولیه به قتل دخترش اعتراف کرد. وی در اظهاراتی کوتاه همان ساعات اوليه به ماموران گفته بود: «من دخترم را خفه کردم. ازدستش خسته شده بودم».
قاتل انگیزه اش را مشکلات خانوادگی اعلام کرد.پس از طي شدن مراحل درمان اين زن وي تحت بازجويي قرار گرفت و جزئيات تكان دهنده‌اي از قتل دخترش را فاش كرد و مدعي شد دخترش را با شال خودش خفه كرده است.
وي مدعي شد كه برای تمام کردن مشکلات تصميم گرفته هم خودش و هم دخترش را از اين وضعيت نجات دهد.
در ادامه تحقيقات اين زن صحنه جنايت را بازسازي كرد. با توجه به قتل این دختر در حالی که احتمال می‌رفت این زن دچار مشکلات روحی و روانی است به پزشکی قانونی معرفی شد.
در جریان رسیدگی به این پرونده یکی از اعضای خانواده مدعی شد که این مادر و دختر همیشه با هم اختلاف داشته و روز جنایت پس از یک درگیری لفظی وی برای خلاص شدن از دست دخترش دست به این جنایت زده و وی را خفه کرده است. در ادامه متهم به قتل صحنه جنایت را بازسازی کرد. سپس قرار مجرمیت این پرونده صادر شد.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.