روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
مرد همسرکش، بیمار روانی است :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 187222
1399/05/13

مرد همسرکش، بیمار روانی است

متخصصان روان پزشکی با بررسی ادعاهای مرد میانسال که در اقدامی جنون آمیز همسرش را به قتل رسانده بود وی را مبتلا به اسکیزوفرنی تشخیص دادند. این مرد روز هفتم اردیبهشت همسرش را در خانه به قتل رساند اما وقتی مأموران پلیس به محل حادثه رفتند وی با تناقض گویی قصد داشت قتل همسرش را کار سارقان معتاد نشان دهد. وی گفت مردانی ناشناس از پنجره وارد خانه شده و همسرم را به قتل رسانده‌اند. ولی این ادعای دروغین خیلی زود برملا شد و با به دست آمدن لباس‌های خونین متهم و چاقویی که با آن جنایت را مرتکب شده بود، او به قتل همسرش اعتراف کرد.
مرد جوان مدعی شد که شب خواب بوده و با صدای مار از خواب بیدار شده است. زمانی که به پذیرایی رفته مارها را روی سر و گردن همسرش دیده که با خنجر مارها را کشته اما زمانی که به خود آمده است، متوجه شده
همسرش را کشته است.
با توجه به اظهارات متهم، به دستور بازپرس مصطفی واحدی، مرد جوان به پزشکی قانونی منتقل شد تا صحت روانی او بررسی شود. متخصصان پزشکی قانونی صحت روانی او را تأیید کردند اما مرد جوان به این نظر اعتراض کرد و مدعی شد که مشکل روانی دارد.
برای برملایی این موضوع به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت، برای بررسی وضعیت متهم، به بیمارستان روانی منتقل شد. متخصصان در بیمارستان روانی یک شبانه روز او را بستری کردند تا خواب او را بررسی کنند.
بدین ترتیب پزشکان بیمارستان اعلام کردند که او مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی است.
با نظریه بیمارستان پرونده او دوباره به پزشکی قانونی ارسال شد تا متخصصان پزشکی
قانونی با توجه به این نظریه، وضعیت روحی و روانی مرد جوان را بار دیگر بررسی کنند.
با اعلام این نظریه، اولیای دم نیز مدعی شدند که اگر جنون دامادشان تأیید شود نوه شان را برای نگهداری به خانواده‌ای خواهند سپرد تا سرپرستی او را
برعهده بگیرند.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.