روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
آیت ا... جنتی: فتنه های ۷۸ ، ۸۸ و 98 در یک حرکت آرام مردمی و بدون فعالیت نظامی خاموش شد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 187242
1399/05/13

آیت ا... جنتی: فتنه های ۷۸ ، ۸۸ و 98 در یک حرکت آرام مردمی و بدون فعالیت نظامی خاموش شد

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: هر افتخار و موفقیتی تاکنون به دست آمده، آفریده این مردم بوده است و این مردم بودند که ۸ سال دفاع مقدس را پشت سر گذاشتند و همه فتنه ها را با حضور خود، خنثی کردند و دشمن را ناکام گذاشتند. آیت ا... احمد جنتی با اشاره به حوادث سال ۷۸ و ۸۸ گفت: در فتنه ۱۸ تیر ۷۸ برخی به دنبال متزلزل کردن مردم و نظام بودند ولی مردم با حضور خود در صحنه در ۲۳ تیر همان سال با یک حرکت انقلابی و مستحکم همه نقشه های فتنه گران را به باد دادند و فتنه خاموش شد. وی افزود: در سال ۸۸ نیز بدترین نقشه ها توسط دشمن طراحی شد و مملکت را به آشوب کشیدند و ماه ها این مردم در اضطراب به سر بردند و خیال دشمن راحت بود که این فتنه ی حساب شده و طراحی شده، نظام اسلامی را سرنگون می کند. اما در یک حرکت آرام مردمی و بدون فعالیت نظامی و تنها با حضور مؤثر و شکننده مردم در ۹ دی ۸۸ آن فتنه پیچیده، با آن نقشه های حساب شده که سال ها توسط دشمنان طراحی شده بود، در عرض چند ساعت و چند روز با راهپیمایی های سراسری مردم خاموش شد.
جنتی ادامه داد: در سال های مختلف از جمله سال ۹۸ نیز آشوب هایی به راه افتاد که با لطف و هدایت خداوند متعال، ناکام ماند و این از لطف خداوند است که فتنه هایی را که دنبال آشوب و اغتشاش و خرابی و ویرانی در کشور است، توسط مردم و طی یک حرکت آرام مردمی خاموش می شود.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.