روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اخبار کوتاه از ایران :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 187397
1399/05/14

اخبار کوتاه از ایران

بهنام‌ محمودی عضو هیات رئیسه فدراسیون والیبال ایران گفت: اگر بهترین مربی خارجی را هم برای تیم ملی بیاوریم نباید کادر فنی تیم کاملا خارجی باشد، مربیان ایرانی باید در ترکیب کادر فنی حضور داشته باشند.
اتحادیه جهانی دوچرخه سواری به دلیل شیوع ویروس کرونا فعلا به تعدادی از کشورها از جمله ایران اجازه حضور در مسابقات جاده قهرمانی جهان را نداده است.
غلامرضا شعبانی بهار رییس فدراسیون تیروکمان امروز با حضور در مجموعه ورزشی الیاف شهریار در جریان تمرینات زهرا نعمتی قرار گرفت و تاکید کرد که برای برگزاری اردوها و برنامه های اختصاصی او همکاری لازم را انجام خواهد داد.
ملی پوشان شطرنج به همراه دیگر شطرنج بازان مطرح ایران در رقابت های جام قهرمانی اساتید منتخب شطرنج ایران از دیروز دوشنبه ۱۳ مردادماه ۹۹ مسابقات خود را آغاز کردند.
با وجود اهمیت دادگاه حکمیت ورزش برای جودو و به ویژه ورزش ایران، متاسفانه سفارت سوییس تاکنون همکاری های لازم را برای صدور روادید هیات اعزامی نداشته است.
تیم واترپلوی پرسپولیس با وجود قهرمانی در لیگ، هیچ پرداختی به بازیکنان خود نداشته و علت این موضوع را بدهی این تیم به برانکو و کالدرون اعلام می‌کنند.
تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان با قدرت بهادری کاپیتان فصل گذشته فرش آرا به توافق رسید. علیرضا وفایی ستاره فوتسال ایران هم با گیتی پسند قرارداد امضا کرد. همچنین طی روزهای گذشته قرارداد سعید احمد عباسی، محمدرضا سنگ سفیدی، مهران عالیقدر و میثم برمشوری هم با گیتی پسند تمدید شد.
محمدرضا نقدی مسئول ورزش‌های هوایی استان کرمانشاه اظهارکرد: سهیل باریکانی از خلبانان مطرح پارگلایدر ایران با تیک آف از سایت نواکوه در کرندغرب استان کرمانشاه و فرود در حوالی آبیک قزوین، رکورد پارگلایدر مسافت آسیا و ایران را با طی مسافت 441 کیلومتری شکست.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.