روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
کوتاه از جهان ورزش :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 187398
1399/05/14

کوتاه از جهان ورزش

مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با رای هواداران تیمش به عنوان بهترین بازیکن فصل ریو آوه انتخاب شد.
در حالی که زمزمه هایی مبنی بر رفتن پیر امریک اوبامیانگ از آرسنال شنیده می شود، آرتتا از مدیران آرسنال درخواست کرد هر چه سریع تر نسبت به تمدید قرارداد با این بازیکن وارد عمل شوند.
بارسلونا برای فرانسیسکو ترینکائو خرید پرتغالی جدید خود پیشنهادی 60 میلیون یورویی از لیگ جزیره دریافت کرده است. این پیشنهاد در حالی به بارسا رسیده که ترینکائو هنوز حتی یک بازی رسمی برای آبی اناری ها انجام نداده است. ترینکائو زمستان گذشته با قراردادی به ارزش 31 میلیون یورو از براگا به بارسا پیوست.
دیدا گلر برزیلی سابق میلان از فصل بعد مربی دروازه بان های تیم اول این باشگاه خواهد بود.
آلیسون سنگربان برزیلی لیورپول که نقش مهمی در قهرمانی این تیم در لیگ برتر و رسیدن دست قرمزهای آنفیلد به جام قهرمانی انگلیس بعد از سی سال انتظار داشت می‌گوید لیورپولی‌ها در این فصل به شدت تحت فشار بوده اند و به همین علت بسیار خسته شده اند. آلیسون می‌گوید این فصل خسته کننده ترین فصل دوران فوتبالی اش بوده.
عملکرد درخشان ویلیان در روزهای آغاز دوباره فوتبال باعث ابراز تمایل مجدد چلسی به ادامه همکاری با این بازیکن شده است. اما باشگاه انگلیسی نمی خواهد به این بازیکن 32 ساله پیشنهادی یشتر از دو سال بدهد و ویلیان قویا خواهان عقد قراردادی سه ساله برای آینده است و بارسلونا قصد دارد خواسته او را برآورده کند.
سوم آگوست سه سال از امضای قرارداد نیمار با پاری سن ژرمن گذشت. یک جدایی جنجالی که خیلی از لحاظ ورزشی روی بارسلونا اثر گذاشت چون مهاجم برزیلی و نزدیکانش تا پایان به صورت مخفیانه مذاکره کردند و اطلاعی به باشگاه کاتالانی ندادند.
پلیس انگلیس پل اسکولز اسطوره منچستریونایتد را به دلیل برگزاری یک میهمانی خانگی در منطقه‌ای با آمار بالا از ابتلا به ویروس کرونا، توبیخ و با او برخورد کرد.
آرسن ونگر سرمربی افسانه‌ای آرسنال می‌گوید قصد بازگشت به دنیای مربی گری را دارد اما تنها در شرایطی که برایش ایده آل باشد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.