روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
نويسندگان جنوب شرق آسيا و «آتش گوگردين دوزخ» :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 187605
1399/05/16

نويسندگان جنوب شرق آسيا و «آتش گوگردين دوزخ»

انتشار مجموعه داستانی از نویسندگان شرق و جنوب شرق آسیا قاسم صنعوی به تازگی دست به ترجمه مجموعه داستانی از نویسندگان شرق و جنوب شرق آسیا زده است که این کتاب از سوی نشر دوستان راهی بازار کتاب شده است.انتشار مجموعه داستانی از نویسندگان شرق و جنوب شرق آسیا به گزارش ایبنا،‌ کتاب «آتش گوگردین دوزخ» اثر یانگ گوا -ژا، یاسوناری کاواباتا، ریونو سوکه آکوتاگاوا و دیگران با ترجمه قاسم صنعوی از سوی نشر دوستان چاپ و عرضه شده است.
این جلد از داستان‌های آسیا به خطه‌هایی اختصاص یافته که سده پر رویدادی را پشت سر گذاشته‌اند‌. پس از اشغال‌ها، جنگ‌های خارجی، ستیزه‌های داخلی و تصفیه‌ها، نوبت به آرامشی رسیده که به نویسندگان آنها اجازه می‌دهد آیینه تمام‌نمای دیارشان شوند. این سال‌ها همراه با شکوفایی اقتصادی و صنعتی است که نویسندگان توانسته‌اند به جایی برسند که با سرشناس‌ترین نویسندگان جهان برابری کنند و نام‌هایی را تحویل ادبیات جهان دهند که ردشان تا سال‌ها برجای بماند.
در این کتاب داستان‌هایی از نویسندگان کشورهای چین، ژاپن، کره جنوبی، کره شمالی و ویتنام آمده و پیش از آنکه هر داستان بیاید، بیوگرافی کوتاهی از نویسنده‌ اثر آمده است. در پاراگرافی از این کتاب می‌خوانیم: «به دست آوردن پول از طریق کار خود، حتی به نظر فیلسوفان نیز ناشایست نیست و فروختن گل نیز حرفه‌ای مبتذل به‌شما نمی‌رود. من درک می‌کنم که انسان برای به‌دست‌ آوردن ثروت نباید به این در و آن در بزند؛ ولی با لذت هم نباید در فقر بماند.»کتاب «آتش گوگردین دوزخ» با ترجمه قاسم صنعوی در 576 صفحه، شمارگان 770 نسخه، از سوی انتشارات دوستان راهی بازار نشر شده است.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.