روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
هدف‌ بلند مدت من کسب طلای المپیک ۲۰۲۴ است :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 187790
1399/05/20

هدف‌ بلند مدت من کسب طلای المپیک ۲۰۲۴ است

بانوی رکابزن شیرازی دوچرخه سواری کوهستان گفت: برای اینکه در تمرین مشکلی نداشته باشم مسیرهایی را انتخاب می کنم که با آنها آشنایی داشته باشم. فرانک پرتو آذر ملی پوش شیرازی درباره ی اینکه درگیر این مسئله بوده که در حین تمرین مورد آزار و اذیت توسط رانندگان قرار بگیرد یا خیر، بیان کرد: موضوع اذیت شدن ارتباطی به سطح دوچرخه سواری ندارد و مسلما برای من نیز مثل بقیه چنین مسئله ای وجود دارد. با توجه به تجربیاتم، در سال‌های اخیر مسیرهایی را انتخاب می کنم که با آنها آشنایی داشته باشم تا در طول تمرین مشکلی وجود نداشته باشد و بتوانم تمرکزم را روی تمرین بگذارم.
او افزود: اما در زمینه معرفی، ترویج و فرهنگ‌سازی دوچرخه سواری کار خاصی انجام نشده است که فرهنگ آن هم وجود داشته باشد.پرتو آذر در مورد تامین هزینه های خود در شرایط تعطیلی اردوها و مسابقات تاکید کرد: چند سالی است که هزینه‌های تمرینی ام را به صورت شخصی خودم پرداخت می کنم و با وجود همه سختی‌ها، تا الان جایگاه خودم را بدون حمایت، در ایران و آسیا ثابت کرده ام. امیدوارم فدراسیون برای چند نفری که در آسیا مدال آور هستند، برنامه بهتری داشته باشد. متاسفانه حتی اگر وزارت ورزش هم قرار باشد کمکی به من انجام دهد از سوی استانم نتوانستم آن کمک را دریافت
کنم.نفر سوم دوچرخه سواری کوهستان آسیا در پاسخ به این پرسش که در شرایط نبود مسابقه چگونه انگیزه خود را حفظ می کند، تصریح کرد: این بحران، جهانی است و من هم مثل دیگر ورزشکاران جهان شرایط مشابهی را تجربه می کنم. البته با برنامه‌ریزی که با مربیان و مدیر برنامه‌ریزی ام داشتیم تا الان خوشبختانه به خوبی پیش رفتم. هدف‌های بلند مدت من کسب طلای بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ و المپیک ۲۰۲۴ است. مسابقات در کشورهای اروپایی شروع شده اند و امیدوار هستم با برطرف شدن مشکل خروج از کشور و حمایت از سوی مسئولان امکان حضور در مسابقات را پیدا کنم تا همه تمرینات و برنامه‌هایم برای رسیدن به این مدال ها محقق شود.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.