روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
عفاف و حجاب در اداره ها و فضای مجازی را جدی بگیرید :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 187852
1399/05/21

عفاف و حجاب در اداره ها و فضای مجازی را جدی بگیرید

«خبرجنوب»/ رئیس کل دادگستری فارس بر ضرورت توجه بیشتر به بحث عفاف و حجاب در اداره ها تأکید کرد و گفت که سازمان بسیج ادارات باید در این زمینه ایفای نقش کند.
حجت ‌الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی در نشست با رئیس سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر نقش بسیج ادارات در کارآمدسازی نظام اداری را هم یادآور شد و افزود: بسیج ادارات بازوی خوبی برای مدیران دستگاه ‌ها در جهت خدمت ‌رسانی مضاعف به مردم است که مدیران باید از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده ببرند.
وی همچنین گزارشی از وضعیت پرونده‌ های قضائی استان ارائه کرد و گفت: بیشترین جرمی که در استان فارس رخ می ‌دهد، توهین است که به نظر می‌ رسد در این زمینه باید مجموعه ‌ای از کارهای فرهنگی انجام داد و بسیج ادارات می ‌تواند اقدامات فرهنگی متناسب در ارتباط با ترویج اخلاق میان کارمندان انجام دهد.
حجت‌ الاسلام موسوی اهمیت توجه به فضای مجازی را هم یادآور شد و ادامه داد: بسیج ادارات در زمینه فضای مجازی ورود کند چرا که نباید این میدان را برای دشمنان خالی نگه داریم.
وی با تأکید بر این که باید مطالب آموزشی، فرهنگی و اجتماعی و اخلاقی به خصوص در حوزه خانواده را به‌ صورت گسترده در جامعه و فضای مجازی نشر دهیم گفت: البته در این زمینه می‌ توان هم ‌اندیشی ‌های مختلف با سازمان ‌ها و ادارات مختلف برگزار کرد تا بتوانیم از ظرفیت آنان بهره جوییم.
رئیس سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر فارس نیز هدف از این دیدار را اعلام آمادگی برای هر گونه همکاری با دستگاه قضا برشمرد و گفت: با ظرفیتی که سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه دارد، می ‌تواند یاریگر دستگاه قضا در انجام رسالت‌ ها و وظایفش باشد.
جواد قناعتی با بیان این که سازمان بسیج ادارات در همه اداره‌ ها و دستگاه ‌های مختلف پایگاه دارد گفت: سازمان بسیج ادارات رسالت ‌های مختلفی را دنبال می‌ کند که از جمله آن ها می ‌توان به توانمند سازی کارکنان و سالم ‌سازی سیستم اداری با استفاده از ظرفیت‌ های مختلف اداری و قضائی اشاره کرد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.