روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
گفتند نباشید، گفتم چشم :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 188073
1399/05/23

گفتند نباشید، گفتم چشم

محمد رضا حیاتی، مجری با سابقه و سرشناس تلویزیون پس از مدتی سکوت، درباره اخراج از گویندگی خبر تلویزیون، شایعه مهاجرت از کشور و تعریف و تمجید از خواننده آن ‌ور آب توضیح داد.پس از کنار گذاشتن محمدرضا حیاتی، گوینده اخبار از تلویزیون، او به فضای مجازی و فعالیت در حوزه وب روی آورد. در چند ماه گذشته و پس از تعریف و تمجید او از صدای ابراهیم حامدی خواننده خارج از کشور، حواشی و شایعات زیادی پیرامون این مجری با سابقه شکل گرفت.
او پس از مدتی سکوت، در یک مصاحبه، درباره بخشی از ماجراها و شایعات چند ماه گذشته، توضیحاتی را ارائه کرده است.
حیاتی درباره قطع همکاری ‌اش با تلویزیون گفته است: «الان ۵ سال است که بازنشسته شده ‌ام اما همکاری ‌ام را با بخش خبر در صدا و سیما ادامه دادم. این اتفاق به دستور مسئولان صدا و سیما و علاقه خودم بود؛ چون به کار گویندگی خبر و این مدل ارتباط مردمی علاقه زیادی دارم. این اواخر در مصاحبه‌ با یک شبکه اینترنتی، مطالبی عنوان شد که شاید از نظر عده‌ ای جالب نبود و باعث شد همکاری ‌ام با صدا و سیما مدتی قطع شود. از طرف مدیران، با من تماس گرفتند و گفتند شما نباشید، من هم گفتم چشم. من پنج سال پیش بازنشسته شدم و حالا اگر شما می ‌گویید نباشم می‌ پذیرم».وی ادامه داده است: «در آن مصاحبه، نکات زیادی مطرح شد که شاید به برخی برخورده باشد. من خیلی در مورد مسائل و مشکلات مردم دغدغه دارم چرا که خودم جزو کوچکی از مردم هستم و همان مشکلاتی را که مردم تحمل می ‌کنند من نیز تحمل می ‌کنم. بیکاری جوانان، تورم، مشکلات اقتصادی و ... هست و در آن مصاحبه به این مشکلات اشاره کردم. فکر نمی ‌کنم حرف بدی هم زده باشم، هر جایی باشم این حرف‌ ها را می ‌زنم. اگر کسی از این حرف هایم ناراحت می‌ شود، من را ببخشد».
این مجری درباره نام بردن از ابی (ابراهیم حامدی) هم توضیح داده است: «آن مطلبی هم که عنوان کردم از این جهت که ترانه‌ های آن خواننده را دوست دارم و با آن خاطره دارم، از نظر حرفه ‌ای و هنری عرض کردم. وقتی آدم کار هنری را مثال می‌ زند کاری ندارد که آن هنرمند از نظر عقیدتی و اخلاقی چگونه است. من یک نمونه را بارها مثال زدم. آنتونی کویین یک هنرپیشه مسیحی بود که از نظر اخلاقی شاید خصوصیاتش مورد پسند ما نبود اما ایشان نقش ‌های بسیار شایسته و خوبی بازی کرده از جمله نقش حمزه سید الشهدا (ع) در فیلم محمد رسول ا... (ص). اگر من بگویم آنتونی کویین بازیگر خوبی است کار بدی کردم؟! من از هنر این بازیگر استفاده و از او تقدیر کردم. درباره خواننده مدنظر هم در مصاحبه موضوع عملکرد فنی و هنری شخص اهمیت داشت».

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.