روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
مردم سهام عدالت شان را بی دلیل نفروشند :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 188083
1399/05/23

مردم سهام عدالت شان را بی دلیل نفروشند

نایب رئیس کانون شرکت‌های سرمایه‌‌گذاری سهام عدالت کشور گفت: مردم از فروش غیرضروری سهام عدالت خودداری کنند چرا که در آینده می ‌توانند سود بیشتری کسب کنند.
حسین امینی‌ خواه با بیان این که هر فرد دارای سهام عدالت در ۳۶ شرکت بورسی و ۱۳ شرکت غیر بورسی سهام‌دار بوده که ارزش سهام در هر ۲ روش برابر است، اضافه کرد: عملکرد شرکت‌های استانی می‌ تواند ارزش‌ افزوده بیشتری براي افرادی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند به همراه داشته باشد.وی گفت: یکی از ایرادات شورای عالی بورس این بود که فروش ۳۰ درصد سهام روش‌مستقیم را بدون داشتن زیرساخت‌های لازم و همچنین آگاه‌سازی مردم انجام دادند.
وی اضافه کرد: تعجیل در فروش سهام از جانب مردم و مسئولان غیرضروری بوده، زیرا هدفی که باید مردم حداکثر منافع را ببرند در فروش ۳۰ درصد سهام حاصل نشد و باید سهام‌داران در روش‌های مستقیم و غیرمستقیم خودشان انتخاب کنند در چه تاریخی چه سهامی را بفروشند تا بیشترین نفع را ببرند.
وی بیان کرد: از هفته آینده زیرساخت‌های بانک‌ها برای قبول سهام عدالت به عنوان وثیقه کارت‌های اعتباری آماده می‌شود.
وی افزود: تا پایان شهریور شرکت‌های سرمایه‌گذاری در کلیه استان‌ها وارد تابلوی بورس می‌شوند تا بتوانند از مزیت‌ها استفاده کنند. نایب رئیس کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت کشور گفت: ارزش سهام یک‌میلیون تومانی به بیش از ۳۸ میلیون تومان، سهام ۵۳۲ هزارتومانی به بیش از ۲۰ میلیون تومان و سهام ۴۸۰ هزار تومانی به حدود ۱۸ میلیون تومان رسیده است.
امینی‌خواه ادامه داد: مردم از فروش غیرضروری سهام خود خودداری کرده چراکه در آینده می‌توانند سود بیشتری کسب کنند.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.