روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
راه اندازی یگان عملیاتی فوریت‌ های پلیسی در شیراز :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 190683
1399/06/23

راه اندازی یگان عملیاتی فوریت‌ های پلیسی در شیراز

«خبرجنوب»/ فرمانده انتظامي شیراز سامانه 110 را ابزاری پویا و هدفمند در خدمت رسانی به مردم خواند و از راه اندازی یگان عملیاتی فوریت‌ های پلیسی 110 در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ فرج شجاعی افزود: این یگان با هدف جلب رضايت شهروندان، خدمات رسانی مطلوب و شایسته و جلوگیری از سوء استفاده‌ هاي احتمالي مجرمين براي دستيابي به اهداف خود و کمک رسانی به مأموریت ‌ها در شیراز شروع به کار كرده است.
وی مزایای راه اندازی این یگان را اعمال مدیریت یکپارچه، سرعت بخشی و رسیدگی تخصصی در اجرای مأموریت‌ های فوریتی عنوان کرد و گفت: ترديدي نيست كه حضور بهنگام پليس در بازه زماني مناسب موارد اعلامی از سوی مردم، فرصت ارتکاب جرم را از مجرمان سلب كرده و موجب ایجاد فضایی نا امن در محیط برای مجرمان خواهد شد.
این مقام انتظامی از شهروندان خواست در موارد فوریتی اعم از مشاهده سارقین در حال سرقت، نزاع های فردی و دسته جمعی، مزاحمت‌های خیابانی، خرید، فروش، نگهداری و استعمال مواد مخدر، جرائم مشهود، متهمین و محکومین متواری، کلاهبرداران و افراد تحت تعقیب، تخریب و اتلاف اموال عمومی و خصوصی و جرائم امنیتی با این مرکز تماس بگیرند و از تماس های غیر فوریتی و مواردی که باعث اتلاف وقت پلیس می ‌شود پرهیز كنند.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.