روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
کوتاه از جهان ورزش :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 191127
1399/06/26

کوتاه از جهان ورزش

یونس دلفی بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال خوزستان که در تیم شارلوا بلژیک شاغل بود به صورت قرضی به تیم گریتسا در لیگ حرفه ای کرواسی پیوست.
سازمان برگزاری رولان گاروس اعلام کرد اندی ماری تنیسور اسکاتلندی مهمان سومین گرند اسلم سال خواهد بود. ورزشکار ۳۳ ساله که در اپن آمریکا ۲۰۱۲ و ویمبلدون ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ قهرمان شد یکی از هشت تنیسور مرد بود که بدون در نظر گرفتن رنکینگ شانس حضور در این رقابت ها را پیدا کرد.
جک گریلیش هافبک ملی پوش تیم استون ویلا قرارداد خود را با این تیم تا سال ۲۰۲۵ تمدید کرد.
لوکاس واسکس در رئال مادرید می ماند. بازیکن ۲۹ ساله نمی خواهد به پیشنهاد وسوسه انگیز قطری ها فکر کند و قصد دارد تا پایان قراردادش در اسپانیا بماند.
با اعلام سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا تست کرونای یک بازیکن تیم السد مثبت گزارش شده است.
محمد فرح، دونده 37 ساله بریتانیایی و قهرمان چهار دوره المپیک گفته است که سال آینده از عنوان ۵۰۰۰ متر خود در توکیو دفاع نخواهد کرد و در عوض بر روی مسابقه ۱۰ هزار متر تمرکز خواهد کرد.
باشگاه لیورپول اعلام کرد در صورت دریافت ۱۴ میلیون پوند، دیوک اوریگی را در اختیار تیم دیگر قرار می‌دهد.
به نقل از تایمز، برایان لادروپ، مهاجم سابق گلاسگو رنجرز و دانمارک گفت که پس از ۱۰ سال مبارزه با بیماری سرطان خون توانسته است به طور کامل بهبود یابد و سلامتی خود را به دست بیاورد.
باشگاه آرسنال به لوکاس توریرا اعلام کرد برای فصل جاری به او نیازی ندارد و می‌تواند این تیم را به صورت قرضی ترک کند.
چلسی با کسب ۳ امتیاز در دیدار برابر برایتون توانست جمع امتیازات خود را در تاریخ لیگ برتر به عدد ۲۰۰۰ برساند تا بعد از منچستریونایتد و آرسنال در رده سوم بیشترین امتیازهای کسب شده در بین تیم های لیگ جزیره قرار گیرد.
بن یاکه، مدیر برنامه لائوتارو مارتینس اعلام کرد مهاجم آرژانتینی در فصل پیش رو همچنان با پیراهن اینتر به میدان خواهد رفت.
باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که از هواداران خود که برای تماشای دیدار این تیم برابر سویا در سوپر جام اروپا راهی مجارستان شوند تست رایگان کرونا می گیرد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.