روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
بازداشت ۱۸نفر در شهرداری بوشهر :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 191450
1399/06/30

بازداشت ۱۸نفر در شهرداری بوشهر

دادستان بوشهر با اشاره به بازداشت ۱۸متهم در جریان پرونده مشکلات مالی شهرداری بوشهر گفت: در این راستا ۲ عضو دیگر شورای شهر و یک پیمانکار برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره اطلاعات استان قرار گرفتند.
علی حسن‌پور با اشاره به مشکلات مالی در شهرداری بوشهر اظهار داشت: در این راستا تعدادی از کارکنان شهرداری و اعضای شورای شهر بوشهر بازداشت شدند.
وی با اشاره به بازداشت 13 کارمند شهرداری و 2 عضو شورای شهر گفت: تا کنون 15 نفر در بازداشت ‌به سر می ‌برند و پرونده قضائی برای متهمان تشکیل شده است.
دادستان بوشهر با بیان این که 3 نفر بازداشتی یاد شده سومین و چهارمین عضو شورای شهر بوشهر و یک نفر پیمانکار شهرداری هستند افزود: این افراد تحت تعقیب کیفری قرار گرفته و حسب دستور قضایی بازداشت شدند و در مجموع تا کنون 18 نفر در رابطه با این پرونده بازداشت
شده‌اند.
حسن ‌پور با تاکید بر توجه اعضای شورای شهرها و روستاها به حفظ حقوق بیت ‌المال و پرهیز از گونه اعمال غیر قانونی افزود: توصیه و تاکید دستگاه قضائی به اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای استان بوشهر دقت نظر و حرکت بر مدار قانون و پرهیز از هرگونه اقدام غیرقانونی است.
وی برخورد با متخلفان را در اولویت دانست و تاکید کرد: فعالیت غیر قانونی سبب تضییع حقوق و اموال عمومی می ‌شود چون عزم دستگاه قضائی و نهادهای نظارتی برای برخورد با هر گونه تخطی و تخلفی در این ‌باره جزم بوده و هیچ گونه مماشاتی با هیچ فرد و یا گروهی نخواهد داشت.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.