روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
بازسازي صحنه همسركشي :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 191518
1399/06/30

بازسازي صحنه همسركشي

مرد جوان که در خانه اش در شیراز همسرش را به قتل رسانده بود، صحنه جنايت را بازسازي كرد.
ساکنان کوچه ای در یکی از محلات شیراز با شنیدن صدای داد و فریاد افرادی از داخل یک منزل به آن جا رفتند و با جنازه زن جوانی رو به رو شدند که توسط فرد یا افرادی به قتل رسیده بود. خبر این تیراندازی به ماموران پلیس گزارش شد و پلیس با حضور در محل جنایت در تعقیب قاتل بود اما ضارب مسلح از محل فرار کرده بود.
به این ترتیب تحقیقات برای یافتن ردی از قاتل آغاز شد و بررسی دوربین‌های مداربسته نزدیک محل وقوع جرم نشان از آن داشت که زن جوان با شلیک از سوی فرد یا افرادی، جان خود را از دست داده و سپس ضارب پا به فرار گذاشته است.
با توجه به اعلام این گزارش با حضور بازپرس کشیک دادسرای جنایی شیراز در محل جنایت، جسد قربانی به پزشکی قانونی انتقال یافت.با توجه به بررسی دقیق صحنه جنایت با توجه به اینکه سرقتی از محل انجام نشده و خانه کاملا مرتب بود ماموران دریافتند که این زن قربانی یک جنایت خانوادگی است و قاتل بدون هیچگونه مقاومتی وارد محل شده است.
در ادامه تحقیقات به دلیل این که همسر قربانی از زمان جنایت متواری شده بود ماموران احتمال دادند که وی در این ماجرا نقش داشته است. از این رو برای دستگیری تنها مظنون این جنایت وارد عمل شده و پس از تحقیقات گسترده توانستند وی را دستگیر و برای بازجویی به اداره آگاهی منتقل کردند.
وی در بازجویی های اولیه سکوت اختیار کرد اما در ادامه که راهی برای فرار وجود نداشت به قتل همسرش اعتراف کرد و مدعی شد به دلیل اختلافات قبلی دست به این جنایت زده است.متهم در ادامه تحقیقات بیان کرد روز حادثه پس از درگیری با همسرش به ضرب گلوله وی را به قتل رسانده و متواری شده است.در ادامه متهم مشكلات مالي را انگيزه جنايت اعلام كرد. متهم در ادامه صحنه جنايت را بازسازي كرد.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.