روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
فروش امتیاز تیم فوتبال پدیده داراب به هرمزگان...!! :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 191914
1399/07/03

فروش امتیاز تیم فوتبال پدیده داراب به هرمزگان...!!

امتیاز تیم فوتبال پدیده داراب به عنوان یکی از تیم های موفق استان فارس در لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور به فروش رفت.
محمدمهدی تمدن رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان داراب در تشریح جزییات این موضوع اظهار داشت: مدیرعامل تیم پدیده داراب که در واقع نماینده استان فارس در لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور است درخواست انتقال این تیم به هرمزگان را داشت که پس از موافقت در هیات فوتبال داراب برای دریافت مجوزهای لازم از کمیسیون ماده پنج و انجام سایر مراحل اداری به مرکز استان ارجاع شد.
وی بیان کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان داراب با این موضوع موافق نیست و در سال گذشته نیز ۲۰۰ جلسه تمرین و شش ماه خوابگاه را در اختیار آن قرار داد و در حال حاضر نیز همچنان آماده حمایت های لازم از این تیم است.
رئیس اداره ورزش و جوانان استان فارس در خصوص اینکه علت دریافت مبلغی پول توسط هیات فوتبال داراب و واریز به یک حساب قرض الحسنه از این باشگاه ورزشی چه بوده است، گفت: پولی که توسط باشگاه پرداخت شده به منظور هزینه های خوابگاه و زمین چمن بوده است.
تمدن بیان کرد: حضور تیم فوتبال پدیده برای داراب و استان فارس یک فرصت است و نباید به این راحتی اجازه داد انتقالی این تیم به هرمزگان قطعی شود.
وی با بیان اینکه تیم پدیده یکسال است از اصفهان به داراب انتقال یافته و در لیگ دسته یک جوانان کشورتوپ می زد افزود: در این مدت تعدادی از بازیکنان این تیم با بازی خوب، به رده های بالاتر دعوت شدند که این موضوع نیز نشان از تاثیرگذاری فعالیت تیم پدیده دارد.
رئیس اداره ورزش و جوانان داراب خاطرنشان کرد: مشکلات این تیم به درگذشت مرحوم کشاورز مدیرعامل سابق این تیم براثر تصادف بر می گردد، پس از فوت این مرحوم، مدیرعامل فعلی از نبود اسپانسر و مشکلات مالی تیم گلایه داشت و این موضوع از دلایل اصلی واگذاری امتیاز تیم پدیده است.
واگذاری امتیاز تیم فوتبال پدیده داراب به استان هرمزگان خبر خوبی برای فوتبال استان پهناور فارس نیست و باید هیات فوتبال استان و داراب در این زمینه پاسخگوی مردم باشند.معلوم نیست پاسخگوی اینگونه رفتارها و تصمیمات نابخردانه در فوتبال فارس چه کسی است؟ امیدواریم اداره کل ورزش فارس، هیات فوتبال استان و داراب ،یا اداره ورزش و جوانان داراب در این زمینه به طور جدی ورود کرده و تصمیم کارشناسی شده و به نفع فارس گرفته شود.به هرحال در وضعیت کنونی، استان فارس حال خوشی در فوتبال ندارد و هنوز نتوانسته یک تیم لیگ برتری داشته باشد. نباید با تصمیم های غیرکارشناسی تیشه به ریشه فوتبال زد و از ریشه آن را روز به روز ضعیف تر کرد، براین باوریم وجود تیم های دسته یک جوانان فرصت مناسبی برای کشف استعدادهای برتر و تقویت فوتبال فارس و حضور در لیگ کشور است که امیدواریم این مهم بیش از پیش مورد توجه مسئولان متولی ورزش استان فارس قرار گیرد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.