روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
دارت اندازان پایگاه هوایی شهید دوران قهرمان رقابت‌های نیروهای مسلح فارس :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 191918
1399/07/03

دارت اندازان پایگاه هوایی شهید دوران قهرمان رقابت‌های نیروهای مسلح فارس

مسابقات دارت پرسنل کادر و خانواده های نیروهای مسلح استان فارس با حضور تیم‌هایی از پایگاه هوایی شهید دوران، تیپ ۵۵ هوابرد ،مرکز علوم فنون تیپ ۳۷زرهی ،کانون باز نشستگان نیروهای مسلح و نیروی انتظامی در زمین چمن پایگاه هوایی شهید دوران برگزار گردید.
به گزارش فریدون رئیسی خبرنگار «خبر جنوب» این مسابقات با حضور۴۰ نفر از پرسنل کادر و ۱۰ نفر از بانوان برگزار گردید. که در پایان رضا بداقی از نیروی هوایی با ۹۶ امتیاز مقام اول ، محمد حسین مرادی از نیروی هوایی با ۹۳ امتیاز مقام دوم و سعید قربانی با ۸۶ امتیاز از مرکز علوم و فنون مقام سوم را در بخش آقایان کسب کردند.
در بخش بانوان محبوبه محمدیان از نیروی هوایی با ۷۷ امتیاز مقام اول ،کیانا قاسمی با ۷۴ امتیاز از نیروی هوایی مقام دوم و سیده مریم حسینی با ۶۵ امتیاز از نیروی هوایی مقام سوم را کسب کردند .
در پایان با حضور فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران سرتیپ ۲خلبان ستاد مسعود جعفری و حاج آقا میر سمیعی ریاست عقیدتی سیاسی و سرهنگ حجابی رییس دایره اداری به نفرات برتر جوایزی اهدا گردید لازم به ذکر است تیم‌های پایگاه هوایی و مرکز علوم وفنون و هوابرد به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.