روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
برای ۲ رأی از کوه و کمر بالا می رفتید اما الان خودروی شاسی بلند می‌ خواهید؟ :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 192054
1399/07/05

برای ۲ رأی از کوه و کمر بالا می رفتید اما الان خودروی شاسی بلند می‌ خواهید؟

یک فعال سیاسی اصولگرا خطاب به نمایندگان مجلس گفت: سرنا و بوق شعار خدمت شماها پیش از انتخابات گوش فلک و خلق ا... را به ستوه آورده بود و الان برای همان خدمتی که وعده ‌اش را دادید، بر مردم منت می ‌گذارید که سرکشی به حوزه انتخابیه زحمت و هزینه دارد؟
وهاب عزیزی در واکنش به خبر دریافت نیم ‌بها و اقساطی خودروی دنا پلاس از سوی نمایندگان مجلس، گفت: خبر واگذاری خودرو دناپلاس به صورت اقساطی، با قیمت کاملا انقلابی و خارج از نوبت به نمایندگان مجلس آن هم در شرایطی که مردم با افزایش روزافزون و روند صعودی قیمت خودرو مواجه هستند، فضای رسانه ‌ای کشور را در شوک فرو برد.
وی ادامه داد: عذر بدتر از گناه، توجیه غلط این رفتار تبعیض ‌آمیز است. سخنگوی محترم هیأت رئیسه مجلس در مقام دفاع از واگذاری خودرو دناپلاس به نمایندگان مجلس گفته است «نمایندگان مجلس هم تراز وزرا هستند» و اعتراف کرده است که هر کدام از وزرا چندین خودروی دولتی آن چنانی در اختیار دارند و از این طریق نتیجه ‌گیری کرده است که نمایندگان هم مستحق داشتن خودروی دنا از نوع پلاس آن هستند.
در پاسخ به ایشان باید گفت عجب استدلالی! کودکی را سرزنش کردند که چرا لباست را خیس کرده ‌ای؛ لباس کثیف برادرش را نشان داد!
این فعال سیاسی اصولگرا در واکنش به سخنان یکی از نمایندگان که گفته بود خودروی شاسی بلند نیاز داریم، گفت: زمانی که برای دو رأی از کوه و کمر بالا می ‌رفتید، مسیر کوهستانی و صعب ‌العبور نبود؟ سرنا و بوق شعار خدمت شماها پیش از انتخابات گوش فلک و خلق ا... را به ستوه آورده بود و الان برای همان خدمتی که وعده‌ اش را دادید، بر مردم منت می‌ گذارید که سرکشی به حوزه انتخابیه زحمت و هزینه دارد؟وی در پایان اظهار داشت: مایه تأسف فراوان است که برخی در مسئله نمایندگی مجلس تنها در بخش جهیزیه آن مانده‌ اند.
البته این اظهارات وهاب عزیزی در واکنش به صحبت های جنجالی یکی از نمایندگان مجلس مطرح شد. لطف ا... سیاهکلی در پی واکنش برخی نمایندگان به طرح دریافت خودروی دنا پلاس به قیمت نصف بازار گفته بود: در دوره قبل نماینده‌ ها شاسی بلند گرفتند، من برای رفتن به مناطق روستایی شاسی بلند می‌خواهم.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.