روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
از مسئولین درخواست داریم که نگاه ویژه ای به کونگ فو شیراز داشته باشند :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 192513
1399/07/09

از مسئولین درخواست داریم که نگاه ویژه ای به کونگ فو شیراز داشته باشند

هیات کونگ‌فو شیراز طی جلسه ای که با مسئولین واعضای کمیته های هیات داشت وطبق تقویم ورزشی این هیات در شش ماهه دوم سال 99 شش ماه بسیار پرکار و پر برنامه ای را پیش رو دارد.
مهرداد ورامینی دبیر هیات کونگ فو شیراز گفت : هیات کونگ فو شیراز در بخش آموزش در طول این مدت بیش از پنجاه کارگاه آموزشی مجازی در بخش های فنی برگزار نمود . در بخش مسابقات نیز بیش از سی دوره در رده های مختلف برگزار نمود ودر بخش جلسات با اعضای کمیته ها ومسئولین سبک‌های تحت پوشش نیز بیش از صد جلسه به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار نموده .
ورامینی افزود: در شش ماهه دوم سال نیز برنامه هایی نظیر میزبانی مسابقات کشوری به صورت مجازی ، میزبانی دوره های داوری ومربیگری ، برگزاری دوره های کارگاه آموزشی ، پیگیری مطالبات مربیانی که در این مدت به خاطر ویروس کرونا به مشکل خورده اند و برنامه های تجلیل از مربیان وداوران وقهرمانان در دستور کار خود دارد .
ورامینی خاطر نشان کرد: هیات کونگ فو شیراز در این روزهای کرونایی به صورت جهادی ویکپارچه به دنبال بزرگترین اهداف در کشور می‌باشد و از فرصت‌ها قصد دارد بهترین استفاده را ببرد و از تمام مسئولین و عزیزان درخواست داریم که نگاه ویژه ای به این هیات داشته باشند.
ورامینی در پایان از رئیس هیات کونگ فو ، نائب رئیس هیات ،رئیس اداره ورزش وجوانان شیراز تشکر وقدردانی نمود و برای تمامی مدافعان سلامت آرزوی سلامتی وبهروزی را از خداوند متعال خواستار شد .

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.