روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
کوتاه از جهان ورزش :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 194169
1399/07/29

کوتاه از جهان ورزش

همر هالگریمسون، سرمربی ایسلندی العربی به ستایش از مهدی ترابی پرداخت و ابراز امیدواری کرد که خرید جدید تیمش بتواند خودش را نشان دهد و بدرخشد.
*************
طبق اعلام روزنامه قطری ورزشگاه الجنوب در الوکره به عنوان میزبان دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 انتخاب شده است.
*************
ستاره نروژی بوروسیا دورتموند در صورت جدایی از این تیم راهی رئال مادرید می‌شود.سایت ABC اعلام کرد ارلینگ هالند برای پیوستن به رئال مادرید نقشه
می کشد و دوست دارد که راهی کهکشانی‌ها شود و زیر نظر زیدان به فوتبالش ادامه دهد.
*************
پس از پیروزی یک‌طرفه تیم ملی دارت آقایان و بانوان ایران مقابل هند، "زهرا رجبی" قهرمان دارت ایران به عنوان صدرنشین گروه ۲ به مرحله حذفی رقابت‌های دارت مجازی قهرمانی جهان راه یافت.
*************
آندره‌آ پیرلو سرمربی یوونتوس می‌گوید در هدایت این تیم از پپ گواردیولا الگو می‌گیرد و به همین دلیل سبک تهاجم دائمی را در پیش گرفته است.
*************
روزنامه انگلیسی سان می‌گوید آداما ترائوره ستاره اسپانیایی ولوز با وجود پیشنهادهای دو باشگاه بزرگ لیورپول و بارسلونا برای جذب او در ماه ژانویه به این پیشنهادها بی توجه است و به زودی قرارداد جدیدی با ولوز امضا می‌کند که دستمزد او را به 100هزار پوند در هفته افزایش خواهد داد.
*************
اتحادیه فوتبال انگلیس امروز تایید کرد که جوردن پیکفورد گلر ملی پوش اورتون به خاطر خطای شدید روی ویرجیل فن دایک جریمه نمی شود.
*************
به نقل از آاس، چند روز پیش سران بارسا به بازیکنان اطلاع دادند که به دلیل ادامه پاندمی کرونا چاره ای جز کاهش مجدد دستمزدها ندارند. درخواستی که با مخالفت اکثر بازیکنان روبرو شد.طبق ادعای رادیو کاتالونیا تنها مارک آندره تراشتگن، فرانکی دی یونگ، کلمنت لنگله، میرالم پیانیچ و سرجینیو از آن دِست بازیکنانی بودند که با درخواست باشگاه موافق کردند. دیروز جرارد پیکه نیز به جمع آنها اضافه شد و قرار شده تا با باشگاه در مورد موج دوم کاهش دستمزدها مذاکره کند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.