روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
دستگیری قاتلان جوان بسیجی در تهران :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 194243
1399/07/29

دستگیری قاتلان جوان بسیجی در تهران

عوامل شهادت محمد محمدی بسیجی آمر به معروف دستگیر شدند. هویت 4 قاتل مشخص شده و به دام پلیس تهران افتادند .پیرو خبردرگیری منجر به فوت یکی از شهروندان در خیابان استخر بر اثر اصابت چاقو از ناحیه پهلو و متواری شدن ضاربین و با توجه به اینکه فرد مضروب به جهت امر به معروف و نهی از منکر توسط اراذل و اوباش، جان باخته بود، دستگیری عوامل به طورویژه در دستور کار پلیس تهران قرار گرفت. در راستای اجرای تدابیر وبا تلاش کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران، عاملان قتل بسیجی محمد محمدی 39ساله در کمتر از ۲۴ ساعت در حوزه کلانتری 146 حکیمیه دستگیر شدند.۴ نفر از عوامل به هویت آرمان 18 ساله، مهدی 26ساله، هادی 24ساله و افشار 35ساله در منطقه خاک سفید دستگیر شدند که در تحقیقات پلیسی به مشارکت در نزاع منجر به قتل با انگیزه نزاع و درگیری اعتراف کردند.
گفتنی است بسیجی محمد محمدی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج انصارالامام تهران، دو روزپیش ساعت ۱۹ ضمن درگیری با اراذل و اوباش تهرانپارس مورد ضرب و جرح با چاقو قرار گرفت و شهید شد.
بر اساس اظهارات شاهدان حادثه، اراذل و اوباش در حین پارک ماشین و خرید نان به اتومبیل خانمی برخورد کرده که پس از اعتراض آن خانم و ورود نانوا به ماجرا درگیری آغاز شد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.