روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
هاشمی طبا: اگر نظام تصمیم به مذاکره بگیرد ذوالنوری زودتر از بقیه با آمریکایی ها دست می دهد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 194422
1399/08/01

هاشمی طبا: اگر نظام تصمیم به مذاکره بگیرد ذوالنوری زودتر از بقیه با آمریکایی ها دست می دهد

تندوری برخی از نمایندگان مجلس یازدهم از همان روزهای اول موجب شد تا بسیاری از چهره‌ های معتدل از جریانات مختلف سیاسی کشور هشدارهای لازم در خصوص رفتار نمایندگان جدید را مطرح کنند و حتی رهبر معظم انقلاب نیز در دیداری که وکلای ملت به صورت ویدئو کنفرانسی داشتند، تذکرات لازم در خصوص نوع تعامل نمایندگان در قبال دولت مستقر را مطرح فرمودند.
در هفته جاری اما حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم و رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با نگارش یک توئیت دوباره این موضوع را روشن کرد که جریان تندور در مجلس حتی بی توجه به توصیه های رهبر معظم انقلاب تنها به دنبال فشار آوردن به دولت است. ذوالنوری در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توئیتر رئیس جمهور را تهدید به «اعدام» کرد.پس از این توئیت جنجالی بسیاری از چهره‌ های سیاسی به این رفتار نماینده مردم قم درمجلس واکنش نشان دادند. درهمین رابطه مصطفی هاشمی طبا معاون دولت اصلاحات با اشاره به اهمیت ارتباط ایران با کشورهای دنیا اظهار کرد: سیاست خارجی توسط مقام معظم رهبری تصمیم گیری می شود. اگر نظام تصمیم به مذاکره بگیرد همین آقای ذوالنوری زودتر از بقیه با آمریکایی‌ها دست می‎دهد. فکر نکنیم برخی ها خیلی انقلابی هستند، خیر این طور نیست. می گویند شاعری وام گرفت، شعرش آرام گرفت.
هاشمی طبا با بیان اینکه پیروزی بایدن موقعیت اصلاح‌ طلبان و اصولگرایان را در انتخابات ریاست جمهوری تغییر نمی دهد، تأکید کرد: بعید می دانم مردم خیلی در انتخابات مشارکت کنند چون الان کاندیدای درست و حسابی نداریم. کاندیدایی که مردم از او خوش شان بیاید را در صحنه نمی بینند مگر این که فردین {سیاسی} بیاید، یعنی کسی که شهرت طلب است.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.