روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
تقارن هفته وحدت و١٣ آبان نماد وحدت ملی است :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 194455
1399/08/02

تقارن هفته وحدت و١٣ آبان نماد وحدت ملی است

بهمن پگاه راد- «خبرجنوب»/ رئيس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس با اشاره به حلول ماه ربیع الاول گفت: نباید مارا نسل گریه و اندوه ببینند و باید در ایام عزاداری ناراحت و حزین و در ایام شادی و اعیاد شاد باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین محمد رضایی با یادآوری وقایع یوم ا... ١٣ آبان نظیر تبعید حضرت امام خمینی (ره) از ایران به ترکیه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز، تقارن مبارک این روز با میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و آغاز هفته وحدت را به فال نیک گرفت و گفت: وحدت بین مسلمانان جهان و شیعه و سنی راه حل بسیاری از مشکلات جهان اسلام است.
حجت الاسلام والمسلمین رضایی با اشاره به تقارن یوم ا... ١٣ آبان با انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیز گفت: اینکه در آمریکا چه کسی رأی بیاورد اهمیتی ندارد زیرا خط مشی استکبار تغییرناپذیر است و تنها روش آنها در استعمار، صحنه گردانی، زورگویی و ظلم به ملت ها تفاوت می کند.
وی با یادآوری تقارن آغاز هفته وحدت با یوم ا... ١٣ آبان اعلام کرد: امسال ضمن گرامیداشت هفته وحدت با حضور جمعی از برادران اهل تسنن در کنار برادران شیعی خود به عنوان نماد وحدت شیعه و سنی، برای به نمایش گذاشتن وحدت ملی در مبارزه با استکبار جهانی نیز شاهد حضور نمایندگان قشرهای مختلف از جمله عشایر غیور، کارگران، دانشجویان، طلاب و روحانون، اصناف و بازاریان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مراسم خواهیم بود./انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.