روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اظهارات تکان دهنده زنی که در آبادان کتک خورد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 194460
1399/08/02

اظهارات تکان دهنده زنی که در آبادان کتک خورد

رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: اقدامات قضائی و قانونی برای ضاربان این دختر صورت گرفته و مامور نگهبانی هم با صدور قرار قانونی بازداشت شده است.
حجت الاسلام والمسلمین مرادی اظهار داشت: خانمی به خاطر اختلاف قدیمی و همچنین تسویه مالی با یکی از پرسنل شرکت نفت به منزل ایشان می رود. این خانم که همراه خود مواد آتش زا و مقداری اسید نیزداشته است در ابتدای درگیری با اهالی خانه از تیزبر به عنوان تهدید استفاده کرده است.رئیس کل دادگستری خوزستان با بیان این که برادر این خانم نیز توسط این فرد توصیه به اشتغال داشته است و به تازگی اخراج شده است و این موضوع نیز از موضوعات درگیری بوده است افزود: در این درگیری خانم صاحب خانه نیز متقابلاً این خانم را مجروح کرده است؛ که اقدامات قضایی در مورد طرفین صورت گرفته است.وی بیان داشت: طبق اظهارات این خانم موارد دیگری نیز مطرح می‌باشد که در این خصوص تحقیقات در حال انجام می‌باشد. مامور نگهبانی که اقدام به کار بسیار ناشایستی کرده است بازداشت و روانه زندان شده است.
وی همچنین افزود: این پرونده به صورت ویژه در حال رسیدگی است.
فرماندار آبادان نیز گفت: موضوع کتک خوردن یک زن در آبادان به آن صورتی که در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، نیست.
زین العابدین موسوی در خصوص انتشار کلیپی از کتک خوردن یک زن در آبادان، بیان کرد: همه زنان و مردانی که در این ویدئو دیده می شوند بازداشت شده‌اند.وی با بیان اینکه این اتفاق در آبادان افتاده و این افراد بازداشت شده اند، افزود: این دعوا به دلیل درگیری‌های شخصی با خانواده مرد اتفاق افتاده است و موضوع کتک خوردن این زن به آن صورتی که در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، نیست.موسوی تأکید کرد: دراین باره پرونده قضائی تشکیل شد و دادستان آبادان به زودی در این خصوص صحبت خواهد کرد.
پیش از این معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان اعلام کرده بود تحقیقات پلیس در این زمینه آغاز شد.سروان امیرسام کمایی گفته بود در تحقیقات میدانی مشخص شد که زن جوان با صاحبخانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط اهالی داخل خانه و مأموران حراست منطقه دستگیر و تحویل مأموران کلانتری داده شد.زن جوان نیز در این رابطه گفت: 30 مهرماه در یکی از محله های آبادان مورد ضربت و شتم قرار گرفتم. آن روز به منزل نگهبان رفته بودم به پسرش گفتم پدرت هست گفت نه اما زنش آمد و شروع به داد و بیداد کرد. من از ترس فرار کردم. یک ماشین می آمد جلوی آن را گرفتم و از او خواستم برود اما خانواده آن نگهبان داد می زنند که سارق راننده هم مرا مورد ضرب و شتم قرار داد.وی ادامه داد: به دلیل اینکه مورد سرقت قرار گرفته بودم از مدت‌ها قبل کاتر داشتم. آن زمان پسر و خانواده نگهبان و آن راننده به جان من افتاده و مرا کتک زدند و فیلم گرفتند. من از مردم می خواهم به شایعات توجه نکنند من نه مورد تعرض قرار گرفته ام و نه باردارم.چند ساعت گذشته یک کلیپ در فضای مجازی منتشر شد که نشان می داد یک دختری در آبادان با صورت خونین مورد تعرض از سوی یک مامور نگهبانی قرار گرفته است.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.