روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
صدر نشینی بانوان هندبالیست کازرون ، با شکستن سنگ آهن بافق :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 194605
1399/08/05

صدر نشینی بانوان هندبالیست کازرون ، با شکستن سنگ آهن بافق

هندبال کازرون نماد و هویت تیم های ورزشی فارس در کشور است . رئیس اداره ورزش و جوانان کازرون در گفتگو با نصرا...پناهی خبرنگار «خبر جنوب» ضمن اعلام مطلب فوق افزود :در روز سوم شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال بانوان کشور تیم شهید شاملی کازرون صدرنشین گروه دوم موفق شد در یک دیدار جذاب با برتری ۲۴ بر ۱۶ تیم سنگ آهن بافق نماینده استان یزد را شکست داده وبا سه پیروزی متوالی برابر نمایندگان استان‌های تهران، اصفهان و یزد با اقتدار به عنوان تیم نخست پابه مرحله دوم رقابت ها بگذارد.
حامد محمدی افزود: هندبال کازرون بیش از ۵۰ سال است که به عنوان نماینده شایسته استان فارس در کشور آقایی می‌کند و همیشه جور ضعف دیگر تیم‌های ورزشی فارس را در سطح کشور می کشد.
حامد محمدی گفت :در حالی که تیم های فوتبال فارس امسال در میانه و انتهای جدول رقابت‌های لیگ دسته اول تنها برای نیفتادن به دسته پایین‌تر تلاش می‌کردند ونماینده فوتسال استان اگر در بازی آخر خود بر تیم به اهورای بهبهان پیروز نمی‌شد به رده پایین‌تر سقوط کرده بود و تیم‌های فوتبال و فوتسال بانوان به سختی در لیگ برتر ماندند ،همچنین تیم های والیبال و بسکتبال فارس دیگر در لیگ برتر سهمیه ای ندارند .در این شرایط تیم های هندبال آقایان و بانوان شهید شاملی کازرون که با حمایت‌های همه جانبه نیروی زمینی ارتش و مهندس مهرداد شاملی مالک دلسوز و باشگاه فرهنگی ورزشی در لیگ برتر هندبال بانوان و آقایان که به صورت متمرکز در تهران برگزار شد با اقتدار بعنوان صدر نشین گروه خود صعود کرده ونماینده شایسته ای برای ورزش فارس بودند.
به گزارش خبرنگار ما بازی های لیگ برتر در تالار شهید حاج قاسم سلیمانی فدراسیون هندبال برگزار شد. از سوی دکتر علیرضا پاکدل رئیس کازرونی فدراسیون هندبال قبل از شروع بازی تیم های شهید شاملی و یزد به مناسبت درگذشت مادر حامد محمدی رئیس اداره ورزش جوانان کازرون یک دقیقه سکوت اعلام شد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.