روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
قتل پايان درگيری خيابانی :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 196837
1399/09/01

قتل پايان درگيری خيابانی

جواني که در جریان یک درگیری، فردي را به قتل رسانده و قصد فرار از شيراز را داشت دستگير شد.به گزارش «خبرجنوب»، روز سه شنبه در جریان درگیری بین دو جوان در صدرا یکی از آن ها که جواني ٢٠ ساله بود به قتل رسید و عامل جنایت از محل گریخت. با گزارش ماجرا به بازپرس دادسرای جنایی شيراز، تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.
به گفته شاهدان، عامل جنایت جوانی حدودا 25 ساله بود. او روز حادثه با پسر ٢٠ ساله درگیر شده و با چاقو ضرباتی به وي زده و پس از اطمينان از قتل متواری شده بود. با این اطلاعات مأموران راهی محل سکونت قاتل شدند اما او دقایقی بعد از درگیری در حالی‌که به ‌شدت سراسیمه بوده به خانه رفته و با جمع کردن وسایلش گریخته بود.

دستگیری در حين فرار
مشخصات متهم به قتل در اختیار تمام واحد‌های گشت پلیس قرار گرفت و ردیابی ‌ها برای بازداشت او ادامه داشت تا این که چند ساعت بعد ماموران به يك پرايد مظنون شده و راننده این پرايد کسی جز قاتل تحت تعقیب نبود و وقتی بازداشت شد هویتش فاش شد.
این جوان پس از حضور در دادسرا به قتل اعتراف کرد و با قرار بازداشت موقت راهی بازداشتگاه پلیس آگاهی شد.

دعوای پیش‌ پا افتاده
متهم به قتل در بازجویی‌ ها گفت که به‌ شدت پشیمان است و مدعی بود با مقتول هیچ اختلاف و خصومتی نداشته و وی اتفاقی به قتل رسیده است.

دعوا چطور شروع شد؟
«من حالت عادی نداشتم. بر سر مسائل جزيي با هم درگیر شدیم.
دعوایمان بالا گرفت و من که اصلاً حال خوبی نداشتم چاقویی را که همراهم‌ بود برداشتم و ضربه‌ای به او زدم. من با مقتول خصومتی نداشتم و حتی یک بار هم با او درگیر نشده بودم. او بی‌دلیل کشته شد و همین عذاب وجدان دارد خفه ‌ام می‌کند».

پس چرا فرار کردی؟
«ترسیده بودم. ابتدا فکر نمی ‌کردم که کسی در این ماجرا کشته شود».گفتنی است، متهم در تمامي مراحل تحقيقات به قتل اعتراف كرد.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.