روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
۶ ماهه كه به دنیا نیامدیم درباره بایدن این قدر کم حوصله نباشیم :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 196876
1399/09/01

۶ ماهه كه به دنیا نیامدیم درباره بایدن این قدر کم حوصله نباشیم

عضو جامعه روحانیت مبارز کشور گفت: اگر بایدن آمد و واقعا به برجام برگشت و پول ما را آزاد کرد و بانک‌ های ما توانستند کار خود را انجام دهند آن ‌وقت می‌ گوییم «اللهم صلی علی محمد و آل محمد».
سید رضا اکرمی در پاسخ به سئوالی درباره انتخابات آمریکا و بحث های شکل گرفته درباره رفتار شناسی رئیس جمهور جدید این کشور گفت: باید با یکدیگر بنشینیم حرف بزنیم و بگوییم مثلاً تفاوت دونالد ترامپ با جو بایدن چیست؟ این دو مشترکاتی دارند و آن اینکه می خواهند آمریکا ابرقدرت باشد و همه مقابل ‌آمریکا دست ‌ها را بالا ببرند. در ۴۲ سال گذشته هرگز این موضوع را نپذیرفتیم و از این پس هم نمی ‌پذیریم. حالا
می‌ خواهد هرکس رئیس جمهور آمریکا باشد.وی اضافه کرد: ترامپ در این 2 ماهی که سر کار است باید از برخوردی که با مردم خودش کرده و از رفتاری که درمورد کرونا داشته و امثال این ها درس بگیرد و در رفتارش و جنایتی که شخصاً مرتکب شد تجدید نظر کند. همه دولت ‌های گذشته آمریکا از طریق جنگ یا کودتا علیه ایران تلاش کردند. رئیس جمهور که صراحتاً از ترور شهید سردار سلیمانی حرف بزند نشان می‌دهد که وقیح و بی‌شرم است و امروز هم چوبش را خورد.
عضو جامعه روحانیت مبارز کشور یادآور شد: درباره بایدن صبر کنیم این قدر کم حوصله نباشیم. همه که ۶ ماهه به دنیا نیامدیم باید حوصله کنیم.
این فعال اصولگرا اظهار کرد: امروز از این که ترامپ شکست خورده است خوشحالیم اما نه این که ذوق زده باشیم. به یاد دارم که امام راحل تعبیری داشتند. فرمودند کارتر بداند که دیگر رئیس جمهور نخواهد شد و نشد و ما این را درباره ترامپ هم دیدیم و امیدواریم عملکرد بایدن عاقلانه و آگاهانه باشد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.