روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
برگزاری مسابقات مجازی ژیمناستیک فارس در دوران کرونا :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 196997
1399/09/02

برگزاری مسابقات مجازی ژیمناستیک فارس در دوران کرونا

قائم مقام هیات ژیمناستیک استان فارس عنوان کرد: برگزاری جشنواره مجازی ژیمناستیک در حوزه‌های مختلف با استقبال ویژه ورزشکاران این رشته و همراهی آنان با موفقیت صورت پذیرفت که نقطه عطفی در حوزه ورزش ژیمناستیک در استان فارس به ‌شمار می‌رود. سید علیرضا دیهیمی با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت ایثار و فداکاری بسیجیان و با اشاره به برگزاری جشنواره و مسابقات ژیمناستیک ابراز کرد: گرچه کرونا سبب محدودیت‌هایی برای فعالیت‌های ورزشی شده است، هیات ژیمناستیک استان فارس با نگاهی متفاوت، برگزاری جشنواره‌ای مجازی را در دستور کار قرار داد. وی با گرامی‌داشت یاد پیشکسوتان این ورزش، استاد اعظمی و استاد توانا، از همکاری مربیان و ورزشکاران در برگزاری هرچه باشکوه‌تر مسابقات یادشده قدردانی کرد و افزود:
محدودیت‌ها مانع از اعلام حضور ژیمناستیک‌کاران برجسته استان فارس در این رویداد نشد و با رعایت پروتکل های بهداشتی قریب به ۴۰۰ ورزشکار در رشته‌های مختلف از بانوان و آقایان در این رقابت‌های مجازی شرکت جستند. دیهیمی اظهار کرد: شرکت‌کنندگان در بخش‌های هنری، ترامپولین، ایروبیک‌ژیمناستیک، آکروبات‌ژیمناستیک و ریتمیک‌ژیمناستیک به مسابقه دعوت شدند.
قائم مقام هیات ژیمناستیک استان فارس استقبال ورزشکاران به ویژه بانوان را در این رقابت‌ها شایان توجه ارزیابی کرد و افزود:با اعلام فراخوان برخی از ورزشکاران با رعایت دستور‌العمل‌های سختگیرانه بهداشتی در سالن‌های ورزشی حضور یافتند، برخی در مراکز شخصی یا منزل خود اقدام به تهیه فیلم کردند و زمان مناسب نیز در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت تا بتوانند با فراغت خاطر در این جشنواره شرکت کنند. دیهیمی با اشاره به اینکه این مسابقات در دو بخش خانه و باشگاه به صورت انفرادی و تیمی برگزار شده است، گفت: استقبال شهرستان‌ها از این مسابقات شایان توجه بوده و با توجه به شرایط کرونایی ضروری است از مربیان.داوران و هیات‌ها در این خصوص قدردانی کنیم که امکان شرکت جستن ورزشکاران را در سراسر فارس فراهم کردند.
وی با تاکید بر اینکه ورزشکاران شیراز جداگانه و ورزشکاران شهرستان‌های فارس نیز به‌صورت جداگانه داوری شدند، این اقدام را مبتنی بر رعایت عدالت در برخورداری از امکانات و تشویق ورزشکاران دانست. دیهیمی اظهار داشت: همکاری فدراسیون ژیمناستیک و همچنین اداره کل ورزش و جوانان استان با این هیات بسیار قابل تقدیر است و حاصل آن مشارکت و تشویق ورزشکاران بوده است. وی اظهار کرد: با عنایت به محدودیت‌های بیشتر از اول آذرماه جاری پیرو تصمیم ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا برای حفظ سلامتی بیشتر ناچار به پذیرفتن مصوبات جهت فعالیت ورزشی سالن‌ها هستیم؛ با این حال از ورزشکاران می‌خواهیم با تمرین ها زیر نظر مربیان در خانه، خود را تا زمان پسا کرونا به شرایط عادی به‌روز نگه دارند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.