روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اخبار کوتاه از ایران :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197003
1399/09/02

اخبار کوتاه از ایران

سیروس راستی، دروازه‌بان دهه ۵۰ صنعت نفت آبادان روز جمعه در سن ۶۳ سالگی و به دلیل بیماری در کشور فرانسه دار فانی را وداع گفت.
محمود فکری، سرمربی تیم استقلال برای ادای توضیحاتی درباره بدرفتاری صورت گرفته در زمان خروج از زمین مسابقه در بازی مقابل فولاد خوزستان به کمیته انضباطی فدراسیون دعوت شد.
لوسیانو پریرا معروف به شیمبا مهاجم برزیلی تیم فولادخوزستان با زدن تنها یک گل در ادامه مسابقات لیگ برتر می‌تواند به عنوان بهترین گلزن خارجی لیگ‌برتر فوتبال ایران دست پیدا کند.
مسابقات دور برگشت لیگ برتر هندبال زنان طبق برنامه‌ریزی قبلی فدراسیون از ۹ آذر انجام خواهد شد.
پس از ابتلای سرمربی، ۲ عضو کادر فنی و مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد به ویروس کرونا، ابراهیم مهربان مربی تیم ملی کشتی آزاد هم به کرونا مبتلا شد.
بازی دیروز دو تیم پیکان و شهرخودرو با توجه به شرایط جوی و بارش شدید باران بعد از انجام 22 دقیقه با تصمیم داور لغو شد و در صورت مساعد بودن هوا امروز برگزار خواهد شد.
شیخ دیاباته، بهترین گلزن فصل گذشته استقلال در هفته دوم نیز همانند هفته اول از روی نیمکت کار را آغاز کرد. در حالی که قرار بود در دقیقه 87 دیاباته وارد زمین شود، به یک باره محمود فکری از تعویض او و بیرون آمدن ارسلان مطهری جلوگیری کرد.این اتفاق گویا با عصبانیت شیخ دیاباته همراه شده و واکنش او را در پی داشته؛ موضوعی که به طور کلی به میدان رفتن مهاجم مالیایی را کنسل کرد.از چند روز گذشته جر و بحث دیاباته و فکری در کنار زمین و در رختکن به صورت شایعه مطرح شد که زیر سایه حواشی دیگر قرار گرفت، اما دیروز محمود فکری اجازه تمرین به دیاباته نداد تا مشخص شود قصد برخورد جدی با این مهاجم را دارد.
در فضای مجازی این شایعه به راه افتاده که ورد "اجی، مجی، لاترجی" را در بازی استقلال و فولاد یک جادوگر خوانده که به همراه یکی از دو تیم بوده است، اما داستان برخلاف شایعاتی است که در شبکه های اجتماعی نشر داده می شود.داستان از این قرار است که یکی از همراهان دو تیم که به میکروفن های استادیوم نزدیک بوده است، به قصد مزاح و شوخی عبارت اجی، مجی، لاترجی را به کار می برد که دست بر قضا صدای او از طریق تلویزیون منتشر شده و باعث شایعات عجیب و غریبی در رسانه ها می شود که آن را به حضور یک جادوگر در کنار زمین ربط داده اند.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.