روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
پسر بی رحم دست پدرش را شکست و او را از بالکن به بیرون پرتاب کرد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197141
1399/09/03

پسر بی رحم دست پدرش را شکست و او را از بالکن به بیرون پرتاب کرد

پسر جوان که در درگیری با پدرش دستش را شکسته بود پس از سقوط مرگبار پدرش، در برابر اتهام قتل عمدی قرار گرفت.
ساعت یازده شامگاه سی ام دی ماه سال ۹۸ به ماموران کلانتری ۱۰۸ خبر رسید مرد ۸۰ ساله ای به نام سهراب از طبقه سوم خانه اش به پایین سقوط کرده و در دم جان سپرده است. ماموران کلانتری به خانه قدیمی رفتند و پیگیر ماجرا شدند و همسر قربانی به ماموران گفت: من و شوهرم در طبقه دوم و پسرمان در طبقه اول ساختمان قدیمی مان ساکن هستیم. مدتی است شوهرم و پسرم با هم اختلاف دارند. شوهرم در را قفل کرده بود تا پسرم نتواند به خانه بیاید به همین خاطر اشکان مقابل در خانه آمد و زنگ زد و وقتی با در قفل شده رو به رو شد شروع به داد و فریاد کرد و شوهرم به خاطر آبرویمان مقابل در رفت و در را باز کرد. چند دقیقه‌ای نگذشته بود که صدای مهیبی شنیدم. وقتی از پنجره بیرون را دیدم با جسد خونین همسرم روبه رو شدم. من گمان می کنم پسرم و شوهرم در راه پله ها با هم درگیر شده و پسرم شوهرم را از بالکن به بیرون پرت کرده است.
به دنبال اظهارات این زن اشکان ۲۵ ساله به اتهام قتل پدرش بازداشت شد اما مدعی شد پدرش خودش به استقبال مرگ رفته است. وقتی در بررسی‌ها مشخص شد اشکان بارها با پدر و مادرش درگیر شده و به خاطر گرفتن پول با آن ها اختلاف داشته است فرضیه خودکشی مرد سالخورده رنگ باخت .همچنین در بررسی خانه قدیمی مشخص شد بالکن نرده های بلندی داشته که پیرمرد نمی توانسته به راحتی از آن عبور کند و احتمالاً یک نفر او را به پایین هل داده است و خراشیدگی های روی دست پسر جوان که حکایت از درگیری داشت فرضیه قتل را قوت بخشید. وقتی مشخص شد یک ماه قبل از این ماجرا پسر جوان با پدرش درگیر شده و دست راست وی را شکسته است علیه او کیفرخواست صادر و وی به اتهام قتل پدرش پای میز محاکمه ایستاد.
در جلسه رسیدگی به این پرونده که در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد خواهر و برادر قربانی اعلام گذشت کردند و همسر قربانی گفت: درگیری های پسرم و شوهرم از وقتی شروع شد که پسرم به زور از پدرش پول گرفت و گوشی گران‌قیمتی خرید اما چون شوهرم از این ماجرا ناراحت بود اشکان گوشی را به قیمتی پایین فروخت. آن ها سر همین موضوع با هم درگیر شدند و پسرم دست شوهرم را شکست. مدتی بعد وقتی بار دیگر اشکان از پدرش پول می خواست شوهرم تصمیم گرفت او را به داخل خانه راه ندهد، به همین خاطر در خانه را قفل کرد اما اشکان مقابل در آمد و داد و بیداد راه انداخت تا این که همسرم در را برایش باز کرد. سپس پسر جوان در جایگاه ویژه ایستاد و جرمش را انکار کرد و گفت: قبول دارم با پدرم اختلاف داشتم اما هرگز راضی به مرگ او نبودم. آن روز پدرم در را قفل کرده بود. من زنگ زدم اما در را باز نکرد به همین خاطر داد و فریاد کردم. پدرم مقابل درآمد و در را گشود، من وارد حیاط شدم و به طبقه اول رفتم اما چند دقیقه بعد متوجه شدم پدرم به طبقه سوم رفته و خودش را از بالکن به بیرون پرتاب کرده است. من در قتل پدرم بی گناه هستم. با پایان دفاعیات این متهم، قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.