روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
توزیع بسته های معیشتی در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در فارس :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197222
1399/09/05

توزیع بسته های معیشتی در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در فارس

«خبرجنوب»/ فرمانده سپاه ناحیه بقیه ا... (عج) شیراز از توزیع ۵ هزار بسته معیشتی در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در شاهچراغ (ع) خبر داد.
سرهنگ مجید علی‌پور افزود: تبلت، بسته‌های لوازم التحریر، بسته‌های بهداشتی و کفش از دیگر هدایایی است که در این رزمایش برای اهداء به آسیب‌دیدگان از کرونا و اقشار کمتربرخوردار تهیه شده است.
فرمانده سپاه احمدبن موسی(ع) نیز گفت: به مناسبت سالروز تاسیس بسیج ۶ هزار بسته معیشتی، ۶۰ تبلت، ۱۵ سری جهیزیه، ۲هزار بسته لوازم التحریر در استان فارس توزیع می‌شود.
سرهنگ مرتضی خسروانی افزود: در کنار این برنامه غرفه‌های تولیدات کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی و گروه‌های جهادی بسیج از جمله تولید ماسک و دستکش به نمایش عموم گذاشته می‌شود.
به گفته خسروانی این بسته‌ها از طریق پایگاه‌ها و گروه‌های مختلف تهیه شده و ارزش ریالی هر بسته بین 400 تا 700 هزار تومان است.
فرمانده سپاه احمدبن موسی(ع) شیراز افزود: در هفته بسیج بالغ بر 2 میلیارد و 900 هزار تومان بسته حمایتی با کمک خیرین تهیه و توزیع شده است.
بسته‌ های لوازم ‌التحریر شامل کیف، دفتر، مداد و مداد رنگی، خودکار و دیگر لوازم اولیه و تبلت به ارزش 4.5 تا 6 میلیون ریال از دیگر خدمات این ناحیه در سالروز تاسیس بسیج است.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.