روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
جوان 20 ساله نامزدش را خفه کرد و گریخت :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197239
1399/09/05

جوان 20 ساله نامزدش را خفه کرد و گریخت

جوان 20 ساله، نامزد 15 ساله اش را در مشهد خفه کرد و شبانه از منزل گریخت.
منصور، جوان 20 ساله تبعه کشور بیگانه سال گذشته به خواستگاری دختر عمویش رفت که در منطقه پنج‌تن مشهد ساکن بودند. به خاطر آشنایی های فامیلی، خیلی زود مراسم خواستگاری به سرانجام رسید و او با دختر عموی 15 ساله اش پای سفره عقد نشست. این گونه بود که دوران نامزدی منصور و عزیزه آغاز شد. روزهای کرونایی در حال گذر بودند که مدتی قبل منصور هم تصمیم گرفت به طور غیر مجاز در ایران زندگی کند. او به صورت قاچاقی وارد کشور شد و به فعالیت در کار جمع آوری ضایعات پرداخت. در همین حال او شب دوشنبه گذشته و در حالی که گویی راز عجیبی را پنهان می کرد به دیدار نامزدش رفت اما رفتارهای او با همیشه فرق داشت. منصور در کنار خانواده عمویش نشست و در افکار شیطانی خود غوطه ور شد. با این حال شب به نیمه رسیده بود که منصور برای خواب به اتاق نامزدش رفت و دیگر اعضای خانواده نیز در حالی به خواب رفتند که هنوز مادر عزیزه بیدار بود و امور خانه را انجام می داد. عقربه های ساعت از 5 بامداد دوشنبه گذشته بودند که حس عجیبی مادر عزیزه را به اتاق خواب دامادش کشاند. او که با مشاهده در نیمه باز اتاق متعجب شده بود، دخترش را دید که به طرز مشکوکی روی رختخواب افتاده و داماد نیز در اتاق حضور ندارد. این زن میانسال با نگرانی به داخل اتاق رفت و ناگهان با پیکر بی جان دختر نوجوانش رو به رو شد که با روسری گلدار زرد رنگش به قتل رسیده بود. او وحشت زده فریاد زد و اهالی منزل را به اتاق خواب کشاند. لحظاتی بعد و در حالی که عقربه ها ساعت 5:30 بامداد را نشانه رفته بودند، تلفن پلیس 110 به صدا درآمد و خبر جنایتی وحشتناک در بی سیم های پلیس پیچید. بدین ترتیب سرهنگ علی مالداری رئیس کلانتری پنج‌تن که در آن ساعت بامداد مشغول گشت زنی و انجام وظیفه در حوزه استحفاظی خود بود، با شنیدن خبر این جنایت، بی درنگ به همراه گروهی از نیروهای تحت امرش عازم پنج‌تن 48 شد و با تایید درستی خبر دستور حفظ صحنه جنایت تا رسیدن قاضی ویژه قتل عمد و کارآگاهان پلیس جنایی را صادر کرد. دقایقی بعد با حضور قاضی علی اکبر احمدی نژاد و گروه تخصصی کارآگاهان در محل وقوع جنایت تحقیقات ویژه قضایی آغاز شد. مادر عزیزه که حال روحی مناسبی نداشت در میان اشک و ناله به قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: «من تا حدود ساعت 2 بامداد بیدار بودم و چراغ اتاق خواب دخترم و نامزدش روشن بود و احتمال
می دادم که آن ها بیدار هستند اما وقتی سپیده دم از خواب بیدار شدم احساس کردم وضعیت خانه مشکوک است که ناگهان از لای در نیمه باز دخترم را دیدم که روی رختخواب افتاده است و ...».
بررسی های مقدماتی مقام قضائی در صحنه جنایت بیانگر آن بود که تازه داماد جوان به دلیل نامعلومی، دختر عموی 15 ساله اش را با روسری خفه کرده و شبانه از خانه نامزدش گریخته است.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.