روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
کوتاه از جهان ورزش :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197281
1399/09/05

کوتاه از جهان ورزش

اتحادیه جهانی کشتی پس از برگزاری نظرسنجی محبوبترین آزادکاران جهان که در نهایت به عنوان نخست حسن یزدانی منجر شد، اینبار برای شناخت محبوبترین فرنگی کار جهان اقدام به برگزاری نظرسنجی کرده است.از میان ۱۶ فرنگی کار منتخب اتحادیه جهانی کشتی در این نظرسنجی، نام محمدعلی گرایی دارنده مدال های برنز جهان و حمید سوریان دارنده ۷ طلای جهان و المپیک نیز وجود دارد.
امانوئل دنیس مهاجم نیجریه ای بروخه که فصل قبل توانست دو گل در سانتیاگوبرنابئو وارد دروازه رئال مادرید کند، قبل از بازی با بوروسیادورتموند به دلیل اینکه قصد داشت روی صندلی مورد علاقه خود بنشیند ولی موفق به این کار نشد اتوبوس تیم را با ناراحتی ترک کرد.
علیرضا فیروزجا در پایان روز دوم تورنمنت ۱.۵ میلیون دلاری شطرنج پنج امتیازی شد و با دو رده سقوط در جایگاه دهم قرار گرفت.
عیسی ساوه شمشکی رییس انجمن اسکی معلولان از اعزام ۵ اسکی باز معلول مرد به مسابقات قهرمانی جهان در نروژ خبر داد.
اسامی نهایی پنج دوومیدانی‌کار برتر جهان اعلام شد که بر اساس آن آرماند دوپلانتیس، پرنده سوئدی که در جریان رقابت‌های لیگ الماس رم رکورد جهانی پرش با نیزه جهان را پس از ۲۶ سال شکست، به عنوان یکی از پنج نامزد نهایی انتخاب شده است.جاشوا چپتگی در دوی ۵ هزار و ۱۰ هزار متر، رایان کروزر در پرتاب وزنه، یوهانس وتر در پرتاب نیزه و کارشتن وارهولم در دوی سرعت دیگر کاندیداهای برترین دوومیدانی‌کاران جهان هستند. برنده نهایی پنجم دسامبر( ۱۵ آذر ۹۹) اعلام می‌شود.
پپ گواردیولا از مدیریت منچسترسیتی خواهان دو خرید بزرگ شده و هری کین و جک گرلیش را به عنوان مهره‌های مد نظرش معرفی کرده است.
در مسابقات این هفته سری آ ستاره‌های بزرگ تیمهای ایتالیایی حاضر در سری آ و از جمله زلاتان ابراهیموویچ در حالی به میدان رفتند که به گونه‌های خود رنگ قرمز مالیده بودند. اما علت این حرکت ستاره‌های سری آ جلب توجه افکار عمومی به مساله خشونت خانگی علیه زنان بود.کمپین مقابله با خشونت خانگی علیه زنان مدتها است از نواری قرمزرنگ بر روی گونه به عنوان نماد خود استفاده می کند. با درخواست یک سازمان حقوق زنان در ایتالیا و همکاری اتحادیه فوتبالیست‌های ایتالیا و سازمان سری آ بازیکنان این لیگ این هفته تصمیم گرفتند در تمامی مسابقات بر روی گونه خود از رنگ سرخ استفاده کنند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.