روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اعترافات تکان دهنده زنی که قاتل فرزند دو ماهه‌اش شد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197461
1399/09/08

اعترافات تکان دهنده زنی که قاتل فرزند دو ماهه‌اش شد

«از صداي گريه هاي او خسته شده بودم»، این جمله بخشی از اعترافات تکان دهنده زنی است که کودک دو ماهه خود را در مرودشت به قتل رساند.
به گزارش، «خبرجنوب»، روز سه شنبه سوم آذرماه، مأموران پلیس مرودشت در جریان قتل فجیع نوزاد دو ماهه در یک مجتمع مسکونی قرار گرفتند و پس از اعزام تیم تحقیق مشخص شد نوزاد بنا به دلايلي جان باخته است و مادر جوانش نیز بر بالینش است.با گزارش به بازپرس ویژه قتل، مادر جوان به عنوان مظنون اصلی بازداشت شد و از سوی پلیس آگاهی مرودشت تحت بازجویی قرارگرفت. تمامی شواهد و مدارک موجود علیه این مادر بود از این رو به دستور بازپرس دادسرای مرودشت وی بازداشت شد. ازسوی دیگر با انتقال جسد نوزاد به پزشکی قانونی، علت مرگ شكستگي جمجمه ناشي از اصابت جسم سخت به سر اعلام شد و فرضیه قتل قوت گرفت. درهمین حال مادر جوان که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت لب به اعتراف گشود و گفت: «از وقتی دخترم به دنیا آمد شرایط مناسبی نداشتم و همیشه او را عامل بدبختی ‌هایم می‌دانستم. روز حادثه خیلی گریه می ‌کرد و خسته ‌ام کرده بود. نمی ‌دانم چه اتفاقی افتاد که ازخودم بی خود شدم و در حالي كه بغلم بود از بالا به زمين كوبيدمش».با توجه به این که آثاری از مجنون بودن در حالات روحی این زن وجود داشت به دستور بازپرس پرونده وی به پزشکی قانونی معرفی شد. در پزشکی قانونی این زن مدعی شده که کودک دو ماهه فرزند شیطان است و در تحقیقات از خانواده این زن آن ها بیان کردند که این زن از دوران بارداری دچار افسردگی شده و در این مدت تحت درمان بوده ست.

اعترافات تكان دهنده
بر اساس آخرین پیگیری ها، جزئیات قابل تاملی از این جنایت به دست آمد. مادر این نوزاد در ابتدا مدعی شده که سارقی نقابدار وارد منزل شده و قصد قتل هر دو را داشته است اما فقط توانسته نقشه قتل نوزاد را اجرایی کند. ادعاهای ضد و نقیض این مادر و شیون و زاری های وی نشانگر وضعیت روحی بسیار بد او بود. با توجه به این موضوع از مادر جوان بار دیگر پرس و جو شد وی مدعی بود که سارق نقابدار دیوار منزل را تخریب کرده است. همین ادعاهای ضد و نقیض کافی بود که تمام اتهامات به سوی این مادر که گویی از قبل نیز سابقه بیماری روانی داشته روانه شود. بار دیگر که از وی سئوال شد این بار بدون هیچ مقاومتی پرده از راز یک جنایت دلخراش برداشت و مدعی شد که نوزاد دو ماهه را خودش كشته است. در نهایت این مادر جوان بازداشت و در حالی که به شدت آشفته بود برای بازجویی ها به آگاهی منتقل شد.
بر اساس ادعاهای همسر وی، نامبرده بر اساس تشخیص پزشک اعصاب و روان به جنون شدید مبتلا بوده است. پدر این کودک مدعی شده که همسرش مدام به او عنوان کرده که جن در گوشش تکرار می کرده که شوهر و فرزندش به قتل می رسند. اين پرونده هم اكنون تحت رسيدگي است.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.